• polski
 • English
 • Zabłocie

  60 

  Kubek bez ucha Zabłocie to kolejny wzór związany z Krakowem.

  Kiedyś przemysłowe zaplecze Podgórza, dziś Zabłocie jest jedną z imprezowo-kulturalnych dzielnic Krakowa. Niezależnie od tego, co kto o tym myśli, Zabłocie znów kojarzy się z rozwojem. Z powodzeniem można więc kubek bez ucha Zabłocie zestawić ze wzorem Rozwój, należy z innymi związanymi z Krakowem. Poklikajcie w tagi, sprawdźcie dział Kolekcje, a znajdziecie większość krakowskich dzielnic i sporo ważnych dla miasta nazw. Mamy Kazimierz, Grzegórzki, Podgórze, Ruczaj, Wawel, Jubilat, Forum i wiele innych miejsc, za którymi tęsknicie.

  Wzorów wciąż przybywa, więc warto zaglądać do sklepu. Pamiętajcie tylko, że prędko znikają i bardzo rzadko wracają. Nie zwlekajcie więc raczej z zakupami.

  • Kolory: Niebieski
  • Kolekcje: Kraków, Miejsca, Nazwy

  Brak w magazynie

  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Autor: Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  Zakupy za 150 PLN lub więcej to darmowa dostawa! (Polska)
  Zakupy za 300 PLN lub więcej to darmowa dostawa! (Niemcy i Czechy)

  Opis

  Kubek bez ucha Zabłocie to kolejny wzór związany z Krakowem.

  Kiedyś przemysłowe zaplecze Podgórza, dziś Zabłocie jest jedną z imprezowo-kulturalnych dzielnic Krakowa. Już jest tu Mocak, będzie Planeta Lem, przybywa knajp i, oczywiście, osiedli. Na początku XX wieku zaczęły powstawać fabryki, w PRL było ich tu mnóstwo – produkowano kosmetyki i podzespoły elektroniczne. Postindustrialne przestrzenie są jak wiadomo ukochanym miejscem dla projektantów współczesnej rozrywki. Niezależnie od tego, co kto o tym myśli, Zabłocie znów kojarzy się z rozwojem.

  Z powodzeniem można więc kubek bez ucha Zabłocie zestawić ze wzorem Rozwój, należy z innymi związanymi z Krakowem. Poklikajcie w tagi, sprawdźcie dział Kolekcje, a znajdziecie większość krakowskich dzielnic i sporo ważnych dla miasta nazw. Mamy Kazimierz, Grzegórzki, Podgórze, Ruczaj, Wawel, Jubilat, Forum i wiele innych miejsc, za którymi tęsknicie.

  Wzorów wciąż przybywa, więc warto zaglądać do sklepu. Pamiętajcie tylko, że prędko znikają i bardzo rzadko wracają. Nie zwlekajcie więc raczej z zakupami.  Exclusive products

  Special category of products

  7 kubków kosztuje tyle samo co 6. Po prostu wybierz siedem a ten ostatni naliczy się gratis. Odrzuć