• polski
 • English
 • Kazimierz

  60 

  Kubek bez ucha Kazimierz przypomina miłe chwile. Opowiada o krakowskim Kazimierzu. To dawna dzielnica żydowska, która w ostatnich dekadach stała się celem wycieczek połowy świata i miejscem niezawodnych imprez. Jednak na szczęście łatwo zejść z turystycznego szlaku i znaleźć miejsca rzadko odwiedzane. Jest też Kazimierz nad Wisłą, dokąd chętnie na weekendy wyprawia się Warszawa. A skoro Warszawa, to pamiętamy oczywiście o Kazimierzu Deynie.

  Kubek bez ucha Kazimierz może być pięknym początkiem kolekcji krakowskich wzorów Mamsam. Przybywa ich z miesiąca na miesiąc, radzimy wypatrywać. Poklikajcie w tagi, sprawdźcie dział Kolekcje, pokręćcie się po sklepie. Będziecie zadowolone_eni. Pamiętajcie tylko, że nasze wzory szybko znikają i bardzo rzadko wracają.

  • Kolory: Czarny
  • Kolekcje: Kraków, Miejsca, Nazwy

  Brak w magazynie

  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Autor: Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  Zakupy za 150 PLN lub więcej to darmowa dostawa! (Polska)
  Zakupy za 300 PLN lub więcej to darmowa dostawa! (Niemcy i Czechy)

  Opis

  Kubek bez ucha Kazimierz przypomina miłe chwile.

  Opowiada o krakowskim Kazimierzu. To dawna dzielnica żydowska, która w ostatnich dekadach stała się celem wycieczek połowy świata i miejscem niezawodnych imprez. Jednak na szczęście łatwo zejść z turystycznego szlaku i znaleźć miejsca rzadko odwiedzane. Wystarczy od Placu Nowego, łagodnie mówiąc gwarnego w letnie noce, odbić w ulicę Meiselsa, by trafić w zwyczajny lokalny klimat. Na Placu Wolnica warto zajrzeć do Muzeum Etnograficznego. Idąc Mostową w kierunku Wisły – odwiedzić księgarnię Lokator. Słowem, można tu naprawdę dobrze żyć, nie tylko przejazdem.

  Skoro już jesteśmy nad rzeką, to jest też w Polsce Kazimierz nad Wisłą, dokąd chętnie na weekendy wyprawia się Warszawa. A skoro Warszawa, to pamiętamy oczywiście o Kazimierzu Deynie.

  Kubek bez ucha Kazimierz może być pięknym początkiem kolekcji krakowskich wzorów Mamsam. Przybywa ich z miesiąca na miesiąc, radzimy wypatrywać. Poklikajcie w tagi, sprawdźcie dział Kolekcje, pokręćcie się po sklepie. Będziecie zadowolone_eni. Pamiętajcie tylko, że nasze wzory szybko znikają i bardzo rzadko wracają.  Exclusive products

  Special category of products

  7 kubków kosztuje tyle samo co 6. Po prostu wybierz siedem a ten ostatni naliczy się gratis. Odrzuć