• polski
 • English
 • Meiselsa

  Autor:

  70 

  Kubek bez ucha Meiselsa jest najlepszy do picia.

  Ulica Meiselsa na krakowskim Kazimierzu to prawdopodobnie najlepsze miejsce do życia. Im dalej od Placu Nowego, tym bardziej robi się zwyczajnie. Dobrze tu mieszkać, miło spacerować.

  Kubek bez ucha Meiselsa uzupełni waszą krakowską kolekcję, ale mamy też serię fanowską: Amamamusi, Las Vegans i Ranny Ptaszek. Warto. Tym bardziej, że wzory wracają bardzo rzadko.

  • Kolekcje: Kraków, Miejsca, Nazwy
  • Kolory: Niebieski
  Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Opis

  Kubek bez ucha Meiselsa jest najlepszy do picia.

  Dow Beer Meisels był zaangażowanym politycznie naczelnym rabinem Krakowa, a potem nadrabinem Warszawy. Dziś Ulica Meiselsa na krakowskim Kazimierzu jest miejscem krakowsko-warszawskich sojuszy. To prawdopodobnie najlepsze miejsce do życia. Im dalej od Placu Nowego, tym bardziej robi się zwyczajnie. Są fajne lokale – w Hummus Amamamusi zamówicie hummus i kimchi od Las Vegans do każdego miasta. Tuż za rogiem z Augustiańską rezyduje Ranny Ptaszek. Kwiaty kupujemy w sklepie ogrodniczym Lora Flora. Krótko mówiąc, dobrze tu mieszkać, miło spacerować.

  Kubek bez ucha Meiselsa uzupełni waszą krakowską kolekcję, ale mamy też serię fanowską: Amamamusi, Las Vegans i Ranny Ptaszek. Warto. Tym bardziej, że wzory wracają bardzo rzadko.  Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro