• polski
 • English
 • Ręce

  60 

  Kubek bez ucha Ręce to pochwała czułości.

  Dziś, kiedy ze świata najlepiej byłoby uciec, czułe gesty znaczą więcej niż chcemy pamiętać. Kubek bez ucha Ręce jest właśnie o tym. Polecamy zestawiać z innymi wzorami z bogatej gamy emocji, na przykład Kiss albo Miłość. Znamy też postaci, które z pewnością chętnie poszłyby gdzieś razem za ręce. Kawosz i Zaspana to flagowa para Mamsam. Innych poszukajcie sami – poklikajcie w tagi, połaźcie po dziale Kolekcje. Przypominamy tylko, że nasze wzory prędko znikają i bardzo rzadko wracają.

   

  • Kolory: Złoty
  • Kolekcje: Emocje, Obrazy, Postaci

  2 w magazynie

  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Autor: Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  Zakupy za 150 PLN lub więcej to darmowa dostawa! (Polska)

  Opis

  Kubek bez ucha Ręce to pochwała czułości.

  Są rzeczy jeszcze przyjemniejsze niż trzymanie się za ręce, ale ono czasem je zwiastuje. A nawet jeśli nie, to i tak jest miłe samo w sobie. Nie zawsze mówi o miłości, ale zazwyczaj o czułości, a z nią wiążą się sprawy być może ważniejsze niż miłość – poczucie bezpieczeństwa, chwilowe zwycięstwo „my” nad „ja”, tego rodzaju rzeczy. Mamy znajome redaktorki, które wzruszają się przy starych piosenkach Pidżamy Porno, na przykład przy takim refrenie z 1989 roku: „Na krawędzi świata/ Niech obcej ziemi próg usunie się spod nóg/ A my będziemy trzymać się za ręce”. Grabaż w piosence „Trzymając się za ręce” śpiewał o świecie, w którym nie ma nadziei. Trzymanie się za ręce pozwalało uwierzyć w ucieczkę.

  Dziś, kiedy znów mamy świat, z którego najlepiej byłoby uciec, czułe gesty znaczą więcej niż chcemy pamiętać. Kubek bez ucha Ręce jest właśnie o tym. Polecamy zestawiać z innymi wzorami z bogatej gamy emocji, na przykład Kiss albo Miłość. Znamy też postaci, które z pewnością chętnie poszłyby gdzieś razem za ręce. Kawosz i Zaspana to flagowa para Mamsam. Innych poszukajcie sami – poklikajcie w tagi, połaźcie po dziale Kolekcje. Przypominamy tylko, że nasze wzory prędko znikają i bardzo rzadko wracają.

     Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro