• polski
 • English
 • Ręce

  60 

  Kubek bez ucha Ręce to pochwała czułości.

  Dziś, kiedy ze świata najlepiej byłoby uciec, czułe gesty znaczą więcej niż chcemy pamiętać. Kubek bez ucha Ręce jest właśnie o tym. Polecamy zestawiać z innymi wzorami z bogatej gamy emocji, na przykład Kiss albo Miłość. Znamy też postaci, które z pewnością chętnie poszłyby gdzieś razem za ręce. Kawosz i Zaspana to flagowa para Mamsam. Innych poszukajcie sami – poklikajcie w tagi, połaźcie po dziale Kolekcje. Przypominamy tylko, że nasze wzory prędko znikają i bardzo rzadko wracają.

   

  • Kolory: Złoty
  • Kolekcje: Emocje, Obrazy, Postaci

  Brak w magazynie

  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Autor: Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  Zakupy za 150 PLN lub więcej to darmowa dostawa! (Polska)
  Zakupy za 300 PLN lub więcej to darmowa dostawa! (Niemcy i Czechy)

  Opis

  Kubek bez ucha Ręce to pochwała czułości.

  Są rzeczy jeszcze przyjemniejsze niż trzymanie się za ręce, ale ono czasem je zwiastuje. A nawet jeśli nie, to i tak jest miłe samo w sobie. Nie zawsze mówi o miłości, ale zazwyczaj o czułości, a z nią wiążą się sprawy być może ważniejsze niż miłość – poczucie bezpieczeństwa, chwilowe zwycięstwo „my” nad „ja”, tego rodzaju rzeczy. Mamy znajome redaktorki, które wzruszają się przy starych piosenkach Pidżamy Porno, na przykład przy takim refrenie z 1989 roku: „Na krawędzi świata/ Niech obcej ziemi próg usunie się spod nóg/ A my będziemy trzymać się za ręce”. Grabaż w piosence „Trzymając się za ręce” śpiewał o świecie, w którym nie ma nadziei. Trzymanie się za ręce pozwalało uwierzyć w ucieczkę.

  Dziś, kiedy znów mamy świat, z którego najlepiej byłoby uciec, czułe gesty znaczą więcej niż chcemy pamiętać. Kubek bez ucha Ręce jest właśnie o tym. Polecamy zestawiać z innymi wzorami z bogatej gamy emocji, na przykład Kiss albo Miłość. Znamy też postaci, które z pewnością chętnie poszłyby gdzieś razem za ręce. Kawosz i Zaspana to flagowa para Mamsam. Innych poszukajcie sami – poklikajcie w tagi, połaźcie po dziale Kolekcje. Przypominamy tylko, że nasze wzory prędko znikają i bardzo rzadko wracają.

     Exclusive products

  Special category of products

  7 kubków kosztuje tyle samo co 6. Po prostu wybierz siedem a ten ostatni naliczy się gratis. Odrzuć