• polski
 • English
 • Kiss

  Autor:

  50 

  Kubek bez ucha Kiss polecamy na każdą okazję.

  Tak jak całowanie niezależnie od okoliczności. Życzymy, by kubek bez ucha Kiss pozwolił wam się trochę zapomnieć. Kolekcjonerkom i kolekcjonerom przypominamy, że pasuje do wielu innych z naszej kolekcji. Usta jak Ustka, Usta, Sex, Miłość, Radość – podrzucamy parę pomysłów. Resztę znajdziecie sami. Z kubkami jest trochę jak z całowaniem – nie warto odkładać na później, bo wzory prędko znikają.

   

  • Kolory: Czerwony
  • Kolekcje: Emocje, Słowa
  Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Opis

  Kubek bez ucha Kiss polecamy na każdą okazję.

  Już przy okazji kilku kubków opowiadaliśmy o tym, że warto się całować, więc nie ma co powtarzać oczywistości. Przyjemne jest całowanie, miło jest dać buziaka na powitanie i pożegnanie, a w mejlu lepiej niż zgrane uściski brzmi moc całusków. Lubimy miejskie inicjatywy „kiss and ride” – to miejsca, gdzie można kogoś podrzucić i zatrzymać samochód tylko na czas pocałunku. Chyba niezbyt długiego, ale zawsze coś. W Krakowie mamy takie na przykład przy pętli tramwajowo-autobusowej Czerwone Maki. Komunikacją miejską można stąd dojechać prawie wszędzie – do Nowej Huty, śródmieścia, Skawiny. Stąd zaczyna się trasa osiemnastki – tramwaju bardzo przydatnego w poruszaniu się po Krakowie.

  Krótko mówiąc, polecamy całowanie niezależnie od okoliczności i życzymy, by kubek bez ucha Kiss pozwolił wam się trochę zapomnieć. Kolekcjonerkom i kolekcjonerom przypominamy, że pasuje do wielu innych z naszej kolekcji. Usta jak Ustka, Usta, Sex, Miłość, Radość – podrzucamy parę pomysłów. Resztę znajdziecie sami. Z kubkami jest trochę jak z całowaniem – nie warto odkładać na później, bo wzory prędko znikają.

     Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro