Welcome to our website! Stay tuned for our latest updates.

 • polski
 • English
 • Miłość hebrew

  Autor:

  70 

  Kubek bez ucha Miłość hebrew możecie mieć na zawsze.

  Miłość to, wiadomo, ważna rzecz. Kochana przeważnie jest mama, kochać można Gdynię albo góry, warto kochać Gdynianki, kochają psy i troszkę koty. Ważne, by zawsze pamiętać, że miłość nie wyklucza.

  Kubek bez ucha Miłość nie zastąpi wam bliskości i tych wszystkich rzeczy, które są dobre w relacjach. Ale może o nich przypomnieć. Może po prostu uzupełnić waszą kolekcję kubków Mamsam.

  Coś tam już wiemy o życiu i wiemy, że miłość kończy się różnie. Swoją drogą, kubek bez ucha Koniec też znajdziecie w naszym sklepie. Jeśli bliższa jest wam radość, poszukajcie wzorów Maurycego Gomulickiego. To artysta, który w życiu i w sztuce opiewa przyjemność na  wiele sposobów. Dla nas zaprojektował kubki Pussy oraz Dick. Czy może być coś bardziej o miłości?

  Ruszajcie na zakupy. Nasze wzory raczej nie wracają. A wszyscy wiemy, jak jest, gdy znika miłość.

  • Kolory: Czarny
  • Kolekcje: Emocje, Obrazy, Słowa
  Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Opis

  Kubek bez ucha Miłość Hebrew możecie mieć na zawsze.

  Miłość to, wiadomo, ważna rzecz. Podobno wszystkie filmy są o miłości, a kto wie, czy nie całe życie. Dla niektórych jest najważniejsza, inne oraz inni raczej komplikują. Jednym i drugim potrafi napsuć nerwów i z nawiązką ten stres wynagrodzić . Bo, jak pamiętamy ze starej piosenki, miłość wszystko wybacza. Nowsze piosenki niuansują, ale bez przesady.

  Gdy idzie o muzykę, warto pamiętać o zespole Miłość, który w latach 90. działał w Trójmieście. W składzie Tymon Tymański, Mikołaj Trzaska, Leszek Możdżer i Jacek Olter robili w muzyce, nie tylko jazzowej, rewolucję. Potem skład się zmieniał, ale legenda pozostała. W wolnej chwili obejrzyjcie o nich film Filipa Dzierżawskiego.

  Wygląda na to, że choć wiadomo, że miłość bywa trudna, prawie każdemu za nią trochę tęskno.

  Miłość to oczywiście nie tylko wzajemne (albo niestety nie) przyciąganie dorosłych osób, ale też różne inne relacje. Kochana przeważnie jest mama, kochać można Gdynię albo góry, warto kochać Gdynianki, kochają psy i troszkę koty. Ważne, by zawsze pamiętać, że miłość nie wyklucza.

  Kubek bez ucha Miłość nie zastąpi wam bliskości i tych wszystkich rzeczy, które są dobre w relacjach. Ale może o nich przypomnieć albo pozwolić świętować. Może po prostu uzupełnić waszą kolekcję kubków Mamsam. Mamy sporo wzorów związanych z miłością. L’Amour i Amore to oczywiste skojarzenia. Są też Seks, Romans, Zazdrość i Heartbreaker, bo coś tam już wiemy o życiu i wiemy, że miłość kończy się różnie. Swoją drogą, kubek bez ucha Koniec też znajdziecie w naszym sklepie. Jeśli bliższa jest wam radość, poszukajcie wzorów Maurycego Gomulickiego. To artysta, który w życiu i w sztuce opiewa przyjemność na  wiele sposobów. Dla nas zaprojektował kubki Pussy oraz Dick. Czy może być coś bardziej o miłości?

  Ruszajcie na zakupy. Nasze wzory raczej nie wracają. A wszyscy wiemy, jak jest, gdy znika miłość.  Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro