• polski
 • English
 • Seks

  Autor:

  70 

  Kubek bez ucha Seks lepiej mieć.

  Najlepiej teraz, a nie później, bo doświadczenie uczy, by nie odkładać przyjemności.

  Kubek bez ucha Seks pasuje, mamy nadzieję, do całego życia. Polecamy kompletować z Miłością, Romansem i Ochotą. Koneserkom i koneserom zwracamy uwagę na wzór Cipka zaprojektowany przez konesera przyjemności Maurycego Gomulickiego. Chcemy tego, czy nie, ale z seksem wiążą się Ślepa Miłość i Heartbreaker. Zazwyczaj nasze kubki bez ucha polecamy jako pamiątki. Gdy chodzi o Seks, wolimy, by opowiadał o tym, co dzieje się teraz, a nie skłaniał do wspomnień. Przypominamy tylko, że nasze wzory szybko znikają, więc łapcie Seks póki jest.

  • Kolory: Złoty
  • Kolekcje: Emocje, Natura, Relaks, Seks, Słowa
  Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Opis

  Kubek bez ucha Seks lepiej mieć.

  Najlepiej teraz, a nie później, bo doświadczenie uczy, by nie odkładać przyjemności. Oczywiście zdania są podzielone. Słyszeliśmy kiedyś, że gdy zaczyna się seks, zaczynają się kłopoty. To chyba nadmierna ostrożność. Wszyscy wiemy, że kłopoty potęgują się dopiero, kiedy seks się kończy. Zatem lepiej mieć seks, bo wprawdzie nieraz wprawia w konfuzje, ale gwarantuje przyjemność. Mówimy, rzecz jasna, o takim, którego chcą obie strony i każda z osób myśli czule o drugiej.

  Seks najlepiej współgra z miłością, ale to nie jedyny wariant. Czasem łączy nas z kimś pożądanie, a nie ma o czym gadać. To milsza sytuacja niż ta, gdy gada się wspaniale, ale tylko jednej osobie chodzi o seks. Zasadniczo, jak mawiali hippisi, make love, not war, kochajcie się i nie marudźcie.

  Kubek bez ucha Seks pasuje, mamy nadzieję, do całego życia. Polecamy kompletować z Miłością, Romansem i Ochotą. Koneserkom i koneserom zwracamy uwagę na wzór Cipka zaprojektowany przez konesera przyjemności Maurycego Gomulickiego. Chcemy tego, czy nie, ale z seksem wiążą się Ślepa Miłość i Heartbreaker. Zazwyczaj nasze kubki bez ucha polecamy jako pamiątki. Gdy chodzi o Seks, wolimy, by opowiadał o tym, co dzieje się teraz, a nie skłaniał do wspomnień. Przypominamy tylko, że nasze wzory szybko znikają, więc łapcie Seks póki jest.  Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro