• polski
 • English
 • Ochota

  Autor:

  50 

  Kubek bez ucha Ochota to po prostu rozkosz.

  Ten zgrabny napis przypomina informację wizualną Warszawy z lat osiemdziesiątych. Oznacza zachodnią dzielnicę Warszawy nazwaną tak od od karczmy „Ochota”, która położona była w okolicach skrzyżowania dzisiejszych ulic Kaliskiej i Grójeckiej. Poza tym ochota kojarzy się z lekkim popędem do przyjemnych rzeczy. Kubek bez ucha Ochota pasuje  do bogatej warszawskiej – mamy prawie całą mapę miasta i jego atrakcji. Również do wzorów związanych z tym, co miłe między ludźmi. Polecamy Seks, Romans, Miłość i inne atrakcje. Poklikajcie w tagi, przejrzyjcie dział Kolekcje, pochodźcie po sklepie. Pamiętajcie, że wzory znikają szybko i prawie nigdy nie wracają.

   

  • Kolory: Czarny
  • Kolekcje: Emocje, Miejsca, Warszawa
  Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Opis

  Kubek bez ucha Ochota to po prostu rozkosz.

  Ten zgrabny napis przypomina informację wizualną Warszawy z lat osiemdziesiątych. Oznacza zachodnią dzielnicę Warszawy nazwaną tak od od karczmy „Ochota”, która położona była w okolicach skrzyżowania dzisiejszych ulic Kaliskiej i Grójeckiej. Ochota jest szczególnie piękna w okolicy Filtrów, na przykład Kolonia Staszica to przykład świetnej przedwojennej architektury stolicy. Dużo mniej urodziwa jest w okolicach dworca Zachodniego, ale za to dworzec obiecuje podróż. A to zawsze miła obietnica.

  Poza tym ochota kojarzy się z lekkim popędem do przyjemnych rzeczy. Kubek bez ucha Ochota pasuje  do bogatej warszawskiej – mamy prawie całą mapę miasta i jego atrakcji. Również do wzorów związanych z tym, co miłe między ludźmi. Polecamy Seks, Romans, Miłość i inne atrakcje. Poklikajcie w tagi, przejrzyjcie dział Kolekcje, pochodźcie po sklepie. Pamiętajcie, że wzory znikają szybko i prawie nigdy nie wracają.

     Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro