• polski
 • English
 • Heartbreaker

  50 

  Kubek bez ucha Heartbreaker łamie serca urodą.

  Tacy są właśnie heartbreakerzy, po polsku – łamacze serc.  Zazwyczaj przystojni, zawsze uroczy potrafią inscenizować miłość. Nie popieramy tej metody nawiązywania relacji. Wiemy jednak, że w zmieniających się czasach łamacze serc ciągle istnieją.

  Kubek bez ucha Heartbreaker może być znakomitą pamiątką po nieudanym romansie. Może też wpisać się kolekcję wzorów, które opowiadają o facetach, których lepiej unikać. Narcyz, Ciumrok, Dzban i jeszcze paru innych. Zapewniamy, że lepiej znać ich z kubków niż z życia. Polecamy pochodzić po naszym sklepie – poklikać w tagi, przeszukać dział Kolekcje, a zbudujecie sobie przyjemny zestaw paskudnych typów. Pamiętajcie, że nasze wzory znikają równie szybko jak wprawni łamacze serc. Łapcie póki są.

  • Kolory: Czerwony
  • Kolekcje: Diss, Postaci, Słowa

  Brak w magazynie

  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Autor: Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  Zakupy za 150 PLN lub więcej to darmowa dostawa! (Polska)
  Zakupy za 300 PLN lub więcej to darmowa dostawa! (Niemcy i Czechy)

  Opis

  Kubek bez ucha Heartbreaker łamie serca urodą.

  Tacy są właśnie heartbreakerzy, po polsku – łamacze serc.  Zazwyczaj przystojni, zawsze uroczy potrafią inscenizować miłość. W kryminalnej historii PRL zapisał się Kalibabka, który uwodził kobiety od morza do Tatr, przy okazji kradnąc im pieniądze. Wpadł na Podhalu. Gdy wyszedł z więzienia został konsultantem serialu „Tulipan”, którego scenariusz bazował na jego przygodach.

  Nie wszyscy łamacze serc są łasi na pieniądze, wszyscy lubią przeglądać się w podziwie, jaki wzbudzają u partnerek. Zazwyczaj mają świadomość własnego uroku i nie przejmują się całą resztą. Cudze zachwyty i uczucia służą jedynie podbudowaniu ich ego, nie mają zamiaru ich odwzajemniać.

  Nie popieramy tej metody nawiązywania relacji. Wiemy jednak, że w zmieniających się czasach łamacze serc ciągle istnieją. Kubek bez ucha Heartbreaker może być znakomitą pamiątką po nieudanym romansie. Może też wpisać się kolekcję wzorów, które opowiadają o facetach, których lepiej unikać. Narcyz, Ciumrok, Dzban i jeszcze paru innych. Zapewniamy, że lepiej znać ich z kubków niż z życia. Polecamy pochodzić po naszym sklepie – poklikać w tagi, przeszukać dział Kolekcje, a zbudujecie sobie przyjemny zestaw paskudnych typów. Pamiętajcie, że nasze wzory znikają równie szybko jak wprawni łamacze serc. Łapcie póki są.  Exclusive products

  Special category of products

  7 kubków kosztuje tyle samo co 6. Po prostu wybierz siedem a ten ostatni naliczy się gratis. Odrzuć