• polski
 • English
 • Ślepa miłość

  Autor:

  60 

  Kubek bez ucha Ślepa Miłość niesie pocieszenie.

  Miłość to nie zawsze wzajemne  przyciąganie dorosłych osób, ale też różne inne relacje. Kochana przeważnie jest mama, kochać można Gdynię albo góry, kochają psy i troszkę koty. Ważne, by zawsze pamiętać, że miłość nie wyklucza.

  Kubek bez ucha Ślepa Miłość nie rozwiąże problemów, ale warto przy nim przejrzeć na oczy, bo jest po prostu śliczny. Pamiętajcie, że wzory raczej nie wracają. A wszyscy wiemy, że nie jest przyjemnie, gdy znika miłość. Ostatecznie nawet ślepa jakoś jest dobra dla życia.

  • Kolory: Czarny
  • Kolekcje: Emocje, Obrazy
  Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Opis

  Kubek bez ucha Ślepa Miłość niesie pocieszenie.

  Sami jesteśmy ostrożni w sądach, ale pewien żwawy osiemdziesięciolatek zapytał nas nie tak dawno: „Jak to jest, że zawsze zakochujemy się w kretynach?”.  Nie zawsze, nie wszyscy i nie chcemy przesądzać, kto w tej relacji jest kretynem lub kretynką, ale w tym pytaniu zawiera się istota ślepej miłości.

  Podobno wszystkie filmy są o miłości, a kto wie, czy nie całe życie. Dla niektórych jest najważniejsza, inne oraz inni raczej komplikują. Pierwszym miłość potrafi ten stres z nawiązką wynagrodzić. Drudzy i drugie nierzadko są obiektami lub ofiarami ślepej miłości. Niby widzą, że są bez szans. Trafiły na narcyza, buca, łajdaka albo kogoś, kto po prostu nie odwzajemnia uczucia – to zdarza się przecież porządnym osobom. Trafili zupełnie nie w sedno. A jednak wierzą, że to chwilowa usterka, starczy trochę czułości, a wszystko będzie w porządku. Nie zazdrościmy, ale nie krytykujemy. Każdy przecież potrzebuje miłości i to stąd biorą się pomyłki.

  Miłość to oczywiście nie tylko wzajemne (albo – jak już wiemy – niekoniecznie) przyciąganie dorosłych osób, ale też różne inne relacje. Kochana przeważnie jest mama, kochać można Gdynię albo góry, kochają psy i troszkę koty. Ważne, by zawsze pamiętać, że miłość nie wyklucza.

  Kubek bez ucha Ślepa Miłość nie rozwiąże problemów, ale warto przy nim przejrzeć na oczy, bo jest po prostu śliczny. Pamiętajcie, że wzory raczej nie wracają. A wszyscy wiemy, że nie jest przyjemnie, gdy znika miłość. Ostatecznie nawet ślepa jakoś jest dobra dla życia.  Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro