• polski
 • English
 • Besserwisser

  Autor:

  70 

  Kubek bez ucha Besserwisser to prezent dla wszystkich przemądrzalców.

  Znacie takich na pewno. Wszyscy mamy w otoczeniu jakiegoś wujka dobra rada, który ma zdanie na każdy temat i zawsze wie lepiej. Dajcie mu kubek bez ucha Besserwisser. Ciekawe, czy będzie wiedział, co to znaczy.

  W Mamsam cenimy ludzi oczytanych, ciekawią nas artyści, ogólnie jesteśmy za dobrem, mądrością i miłością. Tak się jednak składa, że mamy w sklepie całą galerię osób, które są zupełnie inne od tych, które lubimy. Buc, Złodziej, Dzban, Heartbreaker, Ciumrok, Xeruś, Brutal i Blachara – to tylko kilka wzorów, które znajdziecie w kolekcji Postaci.

  Kubek bez ucha Besserwisser pasuje do nich jak złoto. Ale przecież nie od tego jest besserwisserem, żeby ograniczać zasięgi do dziedziny, w której przypadkowo naprawdę jest specjalistą. Może z powodzeniem oprowadzić was po Krakowie, Warszawie lub Wrocławiu, zabrać w góry lub nad morze. Niewątpliwie świetnie odnajdzie się w towarzystwie specjalistek. Architektka, Mecenaska czy Informatyczka to chluba naszej kolekcji. Pobryluje trochę, ale to mądre dziewczyny, więc się nie nabiorą. Typujemy, że jakby się nie starał, Besserwisser skończy z Influencerką.

  • Kolory: Czarny
  • Kolekcje: Diss, Niemcy, Postaci, Słowa
  Tagi: , , , , , , , , , ,
   
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Opis

  Kubek bez ucha Besserwisser to prezent dla wszystkich przemądrzalców.

  Znacie takich na pewno. Wszyscy mamy w otoczeniu jakiegoś wujka dobra rada, który ma zdanie na każdy temat i zawsze wie lepiej. Dajcie mu kubek bez ucha Besserwisser. Ciekawe, czy będzie wiedział, co to znaczy.

  Besserwisser to ktoś taki jak niestety minister Czarnek. Sam sobie wydaje się najmądrzejszy, nie szczędzi opinii i poucza osoby, które mają udokumentowaną wiedzę. Arogancki przemądrzały typ, ignorant szczycący się zmyśloną erudycją. Jeśli zadba o ucho prezesa albo zasięgi w social mediach, ma szanse na popularność.

  W Mamsam cenimy ludzi oczytanych, ciekawią nas artyści, ogólnie jesteśmy za dobrem, mądrością i miłością. Tak się jednak składa, że mamy w sklepie całą galerię osób, które są zupełnie inne od tych, które lubimy. Buc, Złodziej, Dzban, Heartbreaker, Ciumrok, Xeruś, Brutal i Blachara – to tylko kilka wzorów, które znajdziecie w kolekcji Postaci. Trudno powiedzieć, skąd ta nasza skłonność. Być może stąd, że lubimy przyglądać się światu w różnych jego barwach, zajrzeć czasem za parawan, który skrywa mroczne tajemnice. Wiemy z doświadczenia, że zło jest fabularnie bardziej atrakcyjne, więc ci wszyscy ludzie, którzy nie spełnili społecznych oczekiwań mogą być bohaterami i bohaterkami wspaniałych opowieści. A lubimy sobie w wolnych chwilach snuć historie z pogranicza faktów i fikcji. Być może prędzej czy później powiemy wam o tym więcej.

  Na razie zapraszamy do sklepu. Kubek bez ucha Besserwisser pasuje do wzorów, o których była mowa. Ale przecież nie od tego jest besserwisserem, żeby ograniczać zasięgi do dziedziny, w której przypadkowo naprawdę jest specjalistą. Może z powodzeniem oprowadzić was po Krakowie, Warszawie lub Wrocławiu, zabrać w góry lub nad morze. Niewątpliwie świetnie odnajdzie się w towarzystwie specjalistek. Architektka, Mecenaska czy Informatyczka to chluba naszej kolekcji. Pobryluje trochę, ale to mądre dziewczyny, więc się nie nabiorą. Typujemy, że jakby się nie starał, Besserwisser skończy z Influencerką.

   

   


  Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro