• polski
 • English
 • Informatyczka

  Autor:

  70 

  Kubek bez ucha Informatyczka nareszcie jest!

  To kolejny po Architektce kubek zrobiony we współpracy ze sklepem Bęc Zmiana. W marcu 2021 roku Bęc pokazał w mediach społecznościowych top książek o architektkach. Pod wpisem rozpętała się awantura, w której wzięło udział ponad 200 osób. Kłócące i kłócący się podawali w wątpliwość istnienie słowa „architektka”.

  To był impuls do zrobienia serii kubków z feminatywami. Obiecujemy, będą pojawiać się w coraz to nowych wzorach.

  • Kolory: Turkus
  • Kolekcje: Herstoria, Postaci, Słowa, Sprawy
  Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Opis

  Kubek bez ucha Informatyczka nareszcie jest!

  To kolejny po Architektce kubek zrobiony we współpracy ze sklepem Bęc Zmiana. W marcu 2021 roku Bęc pokazał w mediach społecznościowych top książek o architektkach. Pod wpisem rozpętała się awantura, w której wzięło udział ponad 200 osób. Kłócące i kłócący się podawali w wątpliwość istnienie słowa „architektka”. Dyskusja utwierdziła nas w przekonaniu, że czas na kubki z feminatywami. Nam żeńskie formy od dawna wydają się oczywiste, ale okazuje się, że niektórych wciąż rażą.

  Informatyczka to kobieta zajmująca się na przykład pisaniem programów komputerowych, mówiąc szeroko – zna się na komputerach jak mało kto.

  Kubek bez ucha Informatyczka polecamy wszystkim, zwłaszcza że to początek większej kolekcji. Feminatywy będą pojawiać się w coraz to nowych wzorach.  Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro