• polski
 • English
 • Pussy i kropka

  Autor:

  70 

  Kubek bez ucha Pussy jest piękny nie do opisania. I kropka.

  Jeśli ktoś jednak chciałby spróbować opisać, polecamy notesy I Believe In Paper. Wymyśliła je, zaprojektowała i projektuje Joanna Dobkowska – ta sama graficzka, która zrobiła dla nas kubek bez ucha Pussy i kropka. Pomysł robienia drukowanych w małych nakładach notesów jest nam bliski, bo wynikł z przekory wobec rozpędzonych czasów. Dlatego w sklepie Mamsam znajdziecie serię związanych z nimi kubków. Oprócz I Believe in Paper., mamy na przykład  i 

  Kto od słów woli obrazy, niech poszuka wzorów Maurycego Gomulickiego – słynnego ambasadora rozkoszy. Pussy  teleportuje go do raju, więc namalował dla nas niejedną. Ostatnio do kolekcji dołączyły Pussy pulsacja i Pussy objawienie.

  Cokolwiek wybierzecie, pamiętajcie, że nasze wzory znikają błyskawicznie i rzadko wracają. I że jeśli kupicie pięć kubków, szósty dostajecie od nas w prezencie.

  • Kolory: Czerwony
  • Kolekcje: Seks, Słowa
  Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   

  Opis

  Kubek bez ucha Pussy jest piękny nie do opisania. I kropka.

  Jeśli ktoś jednak chciałby spróbować opisać, polecamy notesy I Believe In Paper. Wymyśliła je, zaprojektowała i projektuje Joanna Dobkowska – ta sama graficzka, która zrobiła dla nas kubek bez ucha Pussy i kropka. Kropka z końca nazwy pojawia się na kolorowych okładkach notesów, bo jest znakiem graficznym charakterystycznym dla marki. Postawiona na końcu zdania sygnalizuje czytającym, że czas na przerwę. Użytkowniczkom i użytkownikom notesów daje chwilę na oddech, namysł, a w rezultacie  – pomysł.

  Pomysł robienia drukowanych w małych nakładach notesów jest nam bliski, bo wynikł z przekory wobec rozpędzonych czasów, zanurzenia w telefonach i robienia wszystkiego bardzo szybko. Dlatego w sklepie Mamsam znajdziecie serię związanych z nimi kubków. Oprócz I Believe in Paper., mamy na przykład I Believe in you i 

  Kubek bez ucha Pussy i kropka. nie kończy tej historii. Kto od słów woli obrazy, niech poszuka wzorów Maurycego Gomulickiego – słynnego ambasadora rozkoszy. Pussy  teleportuje go do raju, więc namalował dla nas niejedną. Ostatnio do kolekcji dołączyły Pussy pulsacja i Pussy objawienie. Zwłaszcza tej drugiej przyjrzyjcie się uważnie. A że Maurycy jest heteroseksualnym mężczyzną, który dużo myśli o seksie i dziewczynach, to namalował również Dicka i, nomen omen, wielki hit naszego sklepu – The Golden Dick.

  Opowieści o miłości i rozkoszy nigdy dość, a tych w mamy pod dostatkiem. Kubek bez ucha Pussy i kropka. pasuje do Miłości i Seksu. Kto w całej tej historii najbardziej polubił nostalgiczny wątek papierowych notesów, niech koniecznie spojrzy na wzory Książki i Czytelnik.

  Cokolwiek wybierzecie, pamiętajcie, że nasze wzory znikają błyskawicznie i rzadko wracają. I że jeśli kupicie pięć kubków, szósty dostajecie od nas w prezencie.
  Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro