• polski
 • English
 • I believe in paper.

  Autor:

  70 

  Kubek bez ucha I Believe In Paper. opowiada o nostalgii, jakości i wszystkim, co lubicie.

  I Believe In Paper. to marka notesów projektowanych przez artystkę Joannę Dobkowską. Są piękne. Pomysł robienia drukowanych w małych nakładach notesów jest nam bliski, bo wynikł z przekory wobec rozpędzonych czasów, zanurzenia w telefonach i robienia wszystkiego bardzo szybko.

  Kubek bez ucha I Believe In Paper. radzimy zestawiać z wzorami związanymi z dizajnem. Polecamy Turystę nawiązującego do znanego w PRL szyldu i, koniecznie, analogowy Aparat fotograficzny . Wiemy, że prawie każdy, kto robi zdjęcia aparatem, notuje życie w notesie. Pasuje też kubek bez ucha Książki, na który tak długo czekaliście. Odradzamy pisanie książek, nawet w najpiękniejszym zeszycie na świecie, ale z całego serca (i rozumu!) doradzamy czytanie.

  Kubek bez ucha I Believe In Paper. ośmielił nas do poważniejszych wyznań. ,  i Wierzcie i bierzcie.

  Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   

  Opis

  Kubek bez ucha I Believe In Paper. opowiada o nostalgii, jakości i wszystkim, co lubicie.

  I Believe In Paper. to marka notesów projektowanych przez artystkę Joannę Dobkowską. Są piękne. Zrobione z ekologicznego papieru, ręcznie szyte są wygodne w użyciu i przypominają, jak miłe może być pisanie i rysowanie. Kropka z końca nazwy pojawia się na kolorowych okładkach, bo jest znakiem graficznym charakterystycznym dla marki. Postawiona na końcu zdania sygnalizuje czytającym, że czas na przerwę. Użytkowniczkom i użytkownikom notesów daje chwilę na oddech, namysł, a w rezultacie  – pomysł.

  Pomysł robienia drukowanych w małych nakładach notesów jest nam bliski, bo wynikł z przekory wobec rozpędzonych czasów, zanurzenia w telefonach i robienia wszystkiego bardzo szybko. Joanna Dobkowska wymyśliła je w 2023 roku z tęsknoty za kolorem i papierem.

  Wiemy, że wy też za tym tęsknicie. Kubek bez ucha Zeszyt z przeszłości wykupiliście ledwo się pojawił. Bo przecież nie spotykamy się tutaj przypadkim. Lubicie Mamsam, bo nasze kubki – zaprojektowane pod koniec lat 60. – dzięki designowi nawiązującemu do założeń powojennego modernizmu, wciąż są nowoczesne. Współpracujemy ze świetnymi grafikami, dzięki czemu kubki można traktować jako galerię prac najlepszych projektantów. Trzymamy rękę na pulsie i robimy wzory o ważnych społecznie sprawach, ale nie bliskie są nam relaks i nostalgia.

  Kubek bez ucha I Believe In Paper. radzimy zestawiać z wzorami związanymi z pięknym dizajnem. Polecamy Turystę nawiązującego do znanego w PRL szyldu i, koniecznie, analogowy Aparat fotograficzny . Wiemy, że prawie każdy, kto robi zdjęcia aparatem, notuje życie w notesie. Pasuje też kubek bez ucha Książki, na który tak długo czekaliście. Odradzamy pisanie książek, nawet w najpiękniejszym zeszycie na świecie, ale z całego serca (i rozumu!) doradzamy czytanie.

  Kubek bez ucha I Believe In Paper. ośmielił nas do poważniejszych wyznań. ,  i Wierzcie i bierzcie.

  Additional Information  Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro