• polski
 • English
 • LOREM IPSUM

  Autor:

  70 

  Kubek bez ucha Lorem ipsum mówi o wybaczaniu.

  Lorem ipsum to prawdziwa zmora graficzek, grafików i innych osób pracujących na przykład w papierowych magazynach, edytorów książek i wszelkich druków. To zwyczajowy tekst służący do prezentacji fontów czy układu typograficznego. Graficzki i graficy, którzy projektują strony w gazetach, wklepują Lorem ipsum, żeby redaktorki i redaktorzy wiedzieli, gdzie i jakim fontem mają wpisać tekst. Tyle, że redaktorzy też ludzie, czasem coś przeoczą i Lorem ipsum idzie do druku.

  Kubek bez ucha Lorem ipsum polecamy więc graficzkom, ale też wszystkim, którym zdarza się czasem coś przeoczyć. Do kompletu kupcie kubek I Believe In Paper. To marka notesów projektowanych przez artystkę Joannę Dobkowską. Są piękne. Poklikajcie w tagi, poszperajcie w dziale Kolekcje, a znajdziecie jeszcze więcej kubków do kompletu. Nie od dziś wiadomo, że kubki Mamsam najlepiej wypadają w zestawach.

  • Kolory: Czarny, Złoty
  Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   

  Opis

  Kubek bez ucha Lorem ipsum mówi o wybaczaniu.

  Lorem ipsum to prawdziwa zmora graficzek, grafików i innych osób pracujących na przykład w papierowych magazynach, edytorów książek i wszelkich druków. To zwyczajowy tekst służący do prezentacji fontów czy układu typograficznego. Korzenie ma zacne. Wzorowany jest na tekście traktatu Cycerona „O granicach dobra i zła”, ale nic nie znaczy. Składa się po prostu z łacińskich i quasi-łacińskich wyrazów.

  Graficzki i graficy, którzy projektują strony w gazetach, wklepują Lorem ipsum, żeby redaktorki i redaktorzy wiedzieli, gdzie i jakim fontem mają wpisać tekst. Tyle, że redaktorzy też ludzie, czasem coś przeoczą i Lorem ipsum idzie do druku. Uważni czytelnicy znajdują je potem zamiast podpisów pod zdjęciami, w ramkach uzupełniających materiał i rozmaitych drobnych elementach makiety. Jakiś czas temu przechodnie alarmowali w social mediach, że na drzwiach nieczynnej jeszcze warszawskiej Rotundy zamiast objaśnienia kierunku, znalazło się Lorem ipsum.

  Zdarza się. Nie robi błędów ten, kto nic nie robi. Błędy bywają twórcze, a nieszkodliwe pomyłki to naprawdę nie powód do burz. Można pożartować, nie ma sensu wpadać w nerwy. Zwłaszcza, że wszyscy żyjemy w stresie, pośpiechu i pod presją.

  Kubek bez ucha Lorem ipsum polecamy graficzkom i grafikom, ale też wszystkim, którym zdarza się czasem coś przeoczyć. Przy okazji kupcie kubek I Believe In Paper. To marka notesów projektowanych przez artystkę Joannę Dobkowską. Są piękne. Pomysł robienia drukowanych w małych nakładach notesów jest nam bliski, bo wynikł z przekory wobec rozpędzonych czasów, zanurzenia w telefonach i robienia wszystkiego bardzo szybko.

  Lorem ipsum pasuje też do wzoru Książki, na który tak długo czekaliście. Poklikajcie w tagi, poszperajcie w dziale Kolekcje, a znajdziecie jeszcze więcej kubków do kompletu. Nie od dziś wiadomo, że kubki Mamsam najlepiej wypadają w zestawach.  Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro