• polski
 • English
 • Grafik

  Autor:

  70 

  Kubek bez ucha Grafik powinien znaleźć się w kolekcjach wszystkich fanek i fanów Mamsam.

  Bo przecież bez grafików i graficzek nie byłoby nas. To oni projektują wzory, które wszyscy tak lubimy i jesteśmy bardzo dumni, że udaje nam się współpracować z najlepszymi w fachu. Grafik to też niestety harmonogram – słowo, które lubimy trochę mniej, ale wiemy, że jest potrzebne, a bywa inspirujące. Dobrze jest czasem rozpisać sobie grafik marzeń, wtedy szanse na realizację rosną. Sprawdziliśmy.

  Jeśli już jesteśmy przy marzeniach. W Mamsam spełniamy najodważniejsze, przynajmniej gdy chodzi o wzory o kubkach bez ucha. Przejrzyjcie dział Kolekcje, poklikajcie w tagi, a zbudujecie wspaniałe zestawy. Pamiętajcie tylko, że nasze wzory prędko znikają, a wracają bardzo rzadko.

  • Kolory: Czarny
  • Kolekcje: Biuro, Obrazy, Postaci
  Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Opis

  Kubek bez ucha Grafik powinien znaleźć się w kolekcjach wszystkich fanek i fanów Mamsam.

  Bo przecież bez grafików i graficzek nie byłoby nas. To oni projektują wzory, które wszyscy tak lubimy i jesteśmy bardzo dumni, że udaje nam się współpracować z najlepszymi w fachu. One i oni sprawiają, że ze słów na kubkach można często wyczytać więcej, niż widać na pierwszy rzut oka. Ich zasługą są proporcje, dzięki którym nasze kubki są nie tylko użyteczne, ale też po prostu ładne.

  Grafik to też niestety harmonogram – słowo, które lubimy trochę mniej, ale wiemy, że jest potrzebne, a bywa inspirujące. Dobrze jest czasem rozpisać sobie grafik marzeń, wtedy szanse na realizację rosną. Sprawdziliśmy.

  Jeśli już jesteśmy przy marzeniach. W Mamsam spełniamy najodważniejsze, przynajmniej gdy chodzi o wzory o kubkach. Przejrzyjcie dział Kolekcje, poklikajcie w tagi, a zbudujecie wspaniałe zestawy. Pamiętajcie tylko, że nasze wzory prędko znikają, a wracają bardzo rzadko.


  Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro