• polski
 • English
 • Znak B

  Autor:

  60 

  Kubek bez ucha Znak B to sygnał, że jest bardzo dobrze.

  Graficznie przypomina znak jakości, a schowane B można interpretować na sto sposobów. Polecamy pamiętać o naszym głównym grafiku Janku Berszu, który zaprojektował również ten wzór. Bez grafików i graficzek nie byłoby kubków Mamsam. To oni sprawiają, że są takie ładne i układają się w zaskakujące kolekcje. Można je zestawiać dowolnie i traktować jako domową galerię wzorów świetnych autorek i autorów. Można też wybrać sobie temat.

  Kubek bez ucha Znak B na pewno pasuje do Inicjału A, bo jak wiadomo, gdy powiedziało się A, dobrze jest powiedzieć B. Pamiętając, że nie ma planety B, można wybrać wzór Planeta. Albo po prostu pochodzić po sklepie, przejrzeć tagi i dział Kolekcje, a na pewno będzie bardzo dobrze.

  • Kolory: Czarny
  • Kolekcje: Obrazy, Słowa
  Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Opis

  Kubek bez ucha Znak B to sygnał, że jest bardzo dobrze.

  Graficznie przypomina znak jakości, a schowane B można interpretować na sto sposobów. Polecamy pamiętać o naszym głównym grafiku Janku Berszu, który zaprojektował również ten wzór. B to także Bocian, a mamy ich w zasięgu sporo. Wśród współpracujących z Mamsam graficzek jest Kasia Bocian, identyfikuje się z tym słowem redaktorka naszych kubków i mamy oczywiście zaprojektowany przez Honzę Zamojskiego popularny wzór Bociany. Lubimy Bytom, tamtejsze zakłady odzieżowe miały w PRL imponująco piękne logo – podobnie jak Znak B utrzymane w zielono-czarnych kolorach. Tyle, że w zieloną pętelkę wklejony był guzik. B przywołuje Berszowisko – modny camping w Dębkach, gdzie – jeśli przyjedziecie – spotkacie sporo dawnych znaków graficznych i współczesnych grafików i graficzki.

  Bez grafików i graficzek nie byłoby kubków Mamsam. To oni sprawiają, że są takie ładne i układają się w zaskakujące kolekcje. Można je zestawiać dowolnie i traktować jako domową galerię wzorów świetnych autorek i autorów. Można też wybrać sobie temat. Kubek bez ucha Znak B na pewno pasuje do Inicjału A, bo jak wiadomo, gdy powiedziało się A, dobrze jest powiedzieć B. Pamiętając, że nie ma planety B, można wybrać wzór Planeta. Albo po prostu pochodzić po sklepie, przejrzeć tagi i dział Kolekcje, a na pewno będzie bardzo dobrze.  Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro