• polski
 • English
 • Berszowisko

  Autor:

  70 

  Kubek bez ucha Berszowisko sprawi, że w przyszłości wasze wnuki będą dumne, że mają kubek z miejsca, które znają z książek. Poza tym pasuje do bałtyckiej kolekcji, w której mamy mnóstwo rarytasów zaprojektowanych przez świetnych grafików. Radzimy kupować, gdy tylko wpadną wam w oko, bo znikają w mig, a nie powtarzamy wzorów.

  • Kolory: Złoty
  • Kolekcje: Miejsca, Morze, Nazwy
  Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Opis

  Kubek bez ucha Berszowisko sprawi, że w przyszłości wasze wnuki będą dumne, że mają kubek z miejsca, które znają z książek.

  Bo to, że o Berszowisku będą książki jest prawie pewne. Wpada tu co lato plejada artystek, artystów i różnych fajnie myślących osób. Są tacy, którzy instalują się już w czerwcu. Więcej nie zdradzimy, by nie psuć roboty biografkom. Może tylko tyle, że to miejsce w Dębkach, gdzie można spotkać prawdziwe niewiadówki. Pochodzą z czasów, gdy artystki i artyści bawili się w Krzyżach.

  Kubek bez ucha Berszowisko pasuje do bałtyckiej kolekcji, w której mamy mnóstwo rarytasów zaprojektowanych przez świetnych grafików. Radzimy kupować, gdy tylko wpadną wam w oko, bo znikają w mig, a nie powtarzamy wzorów.  Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro