• polski
 • English
 • Salut

  Autor:

  50 

  Kubek bez ucha Salut! jest świetny na początek kolekcjonowania kubków Mamsam.

  Graficzki i graficy współpracujący z Mamsam są czuli na świat i język, którym jest on opisywany. Stąd w naszych wzorach tak dużo słów. Czasem prosto ze slangu, czasem nazywających zjawiska, a bywa, że po prostu podsłuchanych w rozmowach albo podpatrzonych w mediach społecznościowych. Salut! jest z przedostatniej kategorii. Słyszeliśmy, jak witają się tak koledzy, więc namalowaliśmy.

  Kubek bez ucha Salut! może być świetnym powitaniem kolekcji Mamsam w waszych domach. Pasuje do wielu innych, oprócz Witam serdecznie, na pewno do Cześć i Smacznej kawusi. Możecie go zresztą zestawić, z czym tylko chcecie. Zawsze mamy w sklepie kilkaset kubków. Przejrzyjcie dział Kolekcje, poklikajcie w tagi, po prostu poszperajcie. Pamiętajcie tylko, że wzory szybko znikają i bardzo rzadko wracają.

  • Kolory: Granatowy
  • Kolekcje: Słowa
  Tagi: , , , , , , , , , , , ,
   
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Opis

  Kubek bez ucha Salut! jest świetny na początek kolekcjonowania kubków Mamsam.

  Tak całkiem serio, Salut to salwa armatnia. Nie o nią tu oczywiście chodzi, tylko o miłe powitanie, raczej chłopackie, niż dziewczyńskie, ale nowoczesność jest na szczęście płynna. W niektórych obcych językach oznacza „zbawienie”, do tego nie pretendujemy. W języku Mamsam Salut! to tyle, co „cześć”, uzupełnienie dla Witam serdecznie.

  Graficzki i graficy współpracujący z Mamsam są czuli na świat i język, którym jest on opisywany. Stąd w naszych wzorach tak dużo słów. Prosto ze slangu, nazywających zjawiska, a bywa, że po prostu podsłuchanych w rozmowach albo podpatrzonych w mediach społecznościowych. Salut! jest z przedostatniej kategorii. Słyszeliśmy, jak witają się tak koledzy, więc namalowaliśmy.

  Kubek bez ucha Salut! może być świetnym powitaniem kolekcji Mamsam w waszych domach. Pasuje do wielu innych, oprócz na przykład do Witam serdecznie, na pewno do Cześć i Smacznej kawusi. Możecie go zresztą zestawić, z czym tylko chcecie. Zawsze mamy w sklepie kilkaset kubków. Przejrzyjcie dział Kolekcje, poklikajcie w tagi, po prostu poszperajcie. Pamiętajcie tylko, że wzory szybko znikają i bardzo rzadko wracają.


  Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro