• polski
 • English
 • Radość

  50 

  Kubek bez ucha Radość oczywiście rozweseli.

  Radość to miła emocja, która pozwala się cieszyć z drobnych rzeczy, ale też sprzyja działaniu. Niektórzy powiedzą, że tylko smutek napędza twórczość, ale to nieprawda. Poza tym Radość to piękny kawałek Warszawy. Część dzielnicy Wawer, położona przy linii otwockiej. Tak jak na kilku stacjach tej trasy i tu zachowała się na przystanku kolejowym modernistyczna wiata zaprojektowana w 1936 roku przez Kazimierza Centnerszwera. Mamy koleżankę, która w latach 70. stawiała w Radości pierwsze kroki i do tej pory lubi spacerować. Zatem powodów do radości – nieskończenie wiele.

  Inaczej jest z wzorami na naszych kubkach – one kończą się prędko i raczej nie wracają. Radzimy dołączyć kubek bez ucha Radość do sporej kolekcji emocji, mamy na przykład Złość i przebogatej kolekcji warszawskiej. Nie mamy jeszcze całej linii otwockiej, ale już warto zacząć kompletować. No i radość rymuje się z nagością, a mamy przecież śliczny kubek Akt.

  • Kolekcje: Słowa
  • Kolory: Czerwony

  Brak w magazynie

  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Opis

  Kubek bez ucha Radość oczywiście rozweseli.

  Radość to miła emocja. Najlepiej, gdy przychodzi sama, częściej coś ją wywołuje. Podróż, góry, morze, miłość, przelew. Bywa, że gdy brakuje bodźców, posiłkujemy się chemią, ale radzimy z tym uważać. Najfajniejsza jest radość beztroska, a wspomagana nieraz beztroskę gubi. Radość, jaka by nie była, pozwala się cieszyć z drobnych rzeczy, ale też sprzyja działaniu. Zamiast marudzić lub sączyć żółć, ruszamy sprawy do przodu. Niektórzy powiedzą, że tylko smutek napędza twórczość, ale to nieprawda.

  Radość to również piękny kawałek Warszawy. Część dzielnicy Wawer, położona przy linii otwockiej. Tak jak na kilku stacjach tej trasy i tu zachowała się na przystanku kolejowym modernistyczna wiata zaprojektowana w 1936 roku przez Kazimierza Centnerszwera. Znacie ją na pewno, jeśli nie z doświadczenia, to z naszego kubka Józefów. Radość miała być miastem ogrodem, została dzielnicą willową. Atrakcją są oryginalne świdermajery i las. Mamy koleżankę, która w latach 70. stawiała tu pierwsze kroki i do tej pory lubi spacerować. Powodów do radości – nieskończenie wiele.

  Inaczej jest z wzorami na naszych kubkach – one kończą się prędko i raczej nie wracają. Radzimy dołączyć kubek bez ucha Radość do sporej kolekcji emocji, mamy na przykład Złość i przebogatej kolekcji warszawskiej. Nie mamy jeszcze całej linii otwockiej, ale już warto zacząć kompletować. No i radość rymuje się z nagością, a mamy przecież śliczny kubek Akt.  Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro