• polski
 • English
 • Pociąg

  Autor:

  60 

  Kubek bez ucha Pociąg zabierze was w podróż.

  Ten wzór powstał w marcu 2020, wszyscy wiemy, co się wtedy stało. Przez jakiś czas nie jeździły nawet pociągi. Na szczęście jeżdżą i są takie i tacy, którzy uwielbiają nimi podróżować.

  Szukajcie wśród naszych kubków, a znajdziecie atrakcyjną kolejową kolekcję. Wzory projektowane przez najlepszych polskich graficzki i grafików powtarzamy bardzo rzadko, więc radzimy nie zwlekać z zakupami.

  • Kolory: Zielony
  • Kolekcje: Emocje, Obrazy
  Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Opis

  Kubek bez ucha Pociąg zabierze was w podróż.

  Ten wzór powstał w marcu 2020, wszyscy wiemy, co się wtedy stało. Przez jakiś czas nie jeździły nawet pociągi. Na szczęście jeżdżą i są takie i tacy, którzy uwielbiają nimi podróżować. Są niewygody, zdarzają się spóźnienia, współpasażerowie czasem rozczarowują. Ale może być i tak, jak w filmie „Pociąg” Jerzego Kawalerowicza – zaskakująco. Mamy koleżankę, która sadowiąc się w pociągu, natychmiast czuje się jak na wakacjach, nawet jeśli jedzie w podróż służbową. Mamy też kolegów, którzy słowo „pociąg” kojarzą raczej z ochotą na rzeczy jeszcze milsze niż urlop.

  Swoją drogą na warszawskiej Ochocie jest piękny modernistyczny dworzec podmiejskiej kolei. Zaprojektowali go Arseniusz Romanowicz i Piotr Szymaniak – ci sami, którzy naszkicowali Dworzec Centralny i Dworzec Śródmieście. Romanowicz solo zaprojektował też między innymi stację Warszawa Wschodnia.

  Szukajcie wśród naszych kubków, a znajdziecie atrakcyjną kolejową kolekcję. Wzory projektowane przez najlepszych polskich graficzki i grafików powtarzamy bardzo rzadko, więc radzimy nie zwlekać z zakupami.  Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro