• polski
 • English
 • Heartbreaker

  Autor:

  70 

  Kubek bez ucha Heartbreaker łamie serca urodą.

  Tacy są właśnie heartbreakerzy, po polsku – łamacze serc.  Zazwyczaj przystojni, zawsze uroczy potrafią inscenizować miłość. Nie popieramy tej metody nawiązywania relacji. Wiemy jednak, że w zmieniających się czasach łamacze serc ciągle istnieją.

  Kubek bez ucha Heartbreaker może być znakomitą pamiątką po nieudanym romansie. Może też wpisać się kolekcję wzorów, które opowiadają o facetach, których lepiej unikać. Narcyz, Ciumrok, Dzban i jeszcze paru innych. Zapewniamy, że lepiej znać ich z kubków niż z życia. Polecamy pochodzić po naszym sklepie – poklikać w tagi, przeszukać dział Kolekcje, a zbudujecie sobie przyjemny zestaw paskudnych typów. Pamiętajcie, że nasze wzory znikają równie szybko jak wprawni łamacze serc. Łapcie póki są.

  • Kolory: Różowy
  • Kolekcje: Diss, Postaci, Słowa
  Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Opis

  Kubek bez ucha Heartbreaker łamie serca urodą.

  Tacy są właśnie heartbreakerzy, po polsku – łamacze serc.  Zazwyczaj przystojni, zawsze uroczy potrafią inscenizować miłość. W kryminalnej historii PRL zapisał się Kalibabka, który uwodził kobiety od morza do Tatr, przy okazji kradnąc im pieniądze. Wpadł na Podhalu. Gdy wyszedł z więzienia został konsultantem serialu „Tulipan”, którego scenariusz bazował na jego przygodach.

  Nie wszyscy łamacze serc są łasi na pieniądze, wszyscy lubią przeglądać się w podziwie, jaki wzbudzają u partnerek. Zazwyczaj mają świadomość własnego uroku i nie przejmują się całą resztą. Cudze zachwyty i uczucia służą jedynie podbudowaniu ich ego, nie mają zamiaru ich odwzajemniać.

  Nie popieramy tej metody nawiązywania relacji. Wiemy jednak, że w zmieniających się czasach łamacze serc ciągle istnieją. Kubek bez ucha Heartbreaker może być znakomitą pamiątką po nieudanym romansie. Może też wpisać się kolekcję wzorów, które opowiadają o facetach, których lepiej unikać. Narcyz, Ciumrok, Dzban i jeszcze paru innych. Zapewniamy, że lepiej znać ich z kubków niż z życia. Polecamy pochodzić po naszym sklepie – poklikać w tagi, przeszukać dział Kolekcje, a zbudujecie sobie przyjemny zestaw paskudnych typów. Pamiętajcie, że nasze wzory znikają równie szybko jak wprawni łamacze serc. Łapcie póki są.


  Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro