• polski
 • English
 • Happy end

  Autor:

  70 

  Kubek bez ucha Happy End to spełnienie marzeń na wyciągnięcie ręki.

  Wystarczy kliknąć i będzie wasz. Tak dobrze sprawy kończą się tylko w filmach, choć też nie wszystkich. Czasem „Happy End” służy jako tytuł Michaelowi Hanekemu i wiadomo, idzie raczej o rozpad więzi niż ich nawiązanie. My lubimy wierzyć, że każdy koniec może być szczęśliwy. Kojarzy się źle, ale przecież często oznacza początek czegoś nowego. Czasem nowe nie nadchodzi od razu, ale można zacząć je wymyślać, a to jest zawsze bardzo ekscytujące.

  Kubki bez ucha Mamsam nie mają końca. Zawsze w ofercie mamy kilkaset wzorów, które można zestawiać ze sobą w zaskakujące konfiguracje. Happy End można dopasować do The End, Koniec, Fin, ale też kombinować jak kto chce. Mamy przecież Miłość, Śmierć, HelRomans i Upadek. Poklikajcie w tagi, przejrzyjcie dział Kolekcje, a na pewno skompletujecie zestaw marzeń. Pamiętajcie tylko, że nasze wzory prędko znikają i bardzo rzadko wracają.

  • Kolory: Czarny
  • Kolekcje: Emocje, Obrazy
  Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Opis

  Kubek bez ucha Happy End to spełnienie marzeń na wyciągnięcie ręki.

  Wystarczy kliknąć i będzie wasz. Tak dobrze sprawy kończą się tylko w filmach, choć też nie wszystkich. Czasem „Happy End” służy jako tytuł Michaelowi Hanekemu i wiadomo, idzie raczej o rozpad więzi niż ich nawiązanie.

  My lubimy wierzyć, że każdy koniec może być szczęśliwy. Kojarzy się źle, ale przecież często oznacza początek czegoś nowego. Czasem nowe nie nadchodzi od razu, ale można zacząć je wymyślać, a to jest zawsze bardzo ekscytujące. Nieraz nawet bardziej niż to, co w rezultacie się zdarzy. Nawet smutne rzeczy, jak koniec miłości czy koniec lata zostawiają bagaż dobrych wspomnień, które dają nam siłę na przyszłość. Pod koniec lata zawsze warto wybrać się na Hel – jest tam wtedy pusto, a ciągle pięknie. Gdy już dojdziemy do końca plaży, u zbiegu Zatoki i pełnego morza, spotkamy kamień z napisem „Początek Polski”. Lokalizacja na Instagramie podsunie w tym miejscu „Cypel Helski Koniec Polski”. Tak jak mówiliśmy – koniec to tyle, co początek.

  Kubki bez ucha Mamsam nie mają końca. Zawsze w ofercie mamy kilkaset wzorów, które można zestawiać ze sobą w zaskakujące konfiguracje. Happy End można dopasować do The End, Koniec albo Fin, ale też kombinować jak kto chce. Mamy przecież Miłość, Śmierć, Paradise Lost, Romans i Upadek. Poklikajcie w tagi, przejrzyjcie dział Kolekcje, a na pewno skompletujecie zestaw marzeń. Pamiętajcie tylko, że nasze wzory prędko znikają i bardzo rzadko wracają.  Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro