• polski
 • English
 • Hel

  50 

  Kubek bez ucha Hel przypomni wam wakacje gdziekolwiek jesteście, a ten dodatkowo pozwoli poszukać sensu w ościach.

  Hel słynie z pięknych plaż, zacnych fal, kite’u i windsurfingu, a także atrakcyjnych pozostałości po ośrodkach wczasowych z PRL. Latem na Hel dojeżdża z Karwi, a czasem z Dębek autobus 666, co oczywiście wywołuje sezonowe awantury o obrazę uczuć.

  Kubek bez ucha Hel pasuje do bogatej morskiej kolekcji, którą mamy w Mamsam. Poszperajcie w tagach, pokręćcie się po sklepie, a znajdziecie rarytasy. Pamiętajcie tylko, że wzory prawie nigdy nie wracają.

  • Kolekcje: Miejsca, Morze, Nazwy
  • Kolory: Fioletowy

  1 w magazynie

  SKU: 0208 Autor: Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  Zakupy za 150 PLN lub więcej to darmowa dostawa! (Polska)
  Zakupy za 300 PLN lub więcej to darmowa dostawa! (Niemcy i Czechy)

  Opis

  Kubek bez ucha Hel przypomni wam wakacje gdziekolwiek jesteście, a ten dodatkowo pozwoli poszukać sensu w ościach.

  Hel to półwysep dzielący Zatokę Gdańską od pełnego morza i miasto – dawniej garnizonowe, dziś jest tu wspaniałe fokarium. Tu też jest koniec Polski, informuje o tym stosowny kamień. Półwysep słynie z pięknych plaż, zacnych fal, kite’u i windsurfingu, a także atrakcyjnych pozostałości po ośrodkach wczasowych z PRL. Latem na Hel dojeżdża z Karwi, a czasem z Dębek autobus 666, co oczywiście wywołuje sezonowe awantury o obrazę uczuć.

  Kubek bez ucha Hel pasuje do bogatej morskiej kolekcji, którą mamy w Mamsam. Poszperajcie w tagach, pokręćcie się po sklepie, a znajdziecie rarytasy. Pamiętajcie tylko, że wzory prawie nigdy nie wracają.  Exclusive products

  Special category of products