• polski
 • English
 • Hel

  60 

  Kubek bez ucha Hel przypomni wam wakacje gdziekolwiek jesteście, a ten dodatkowo pozwoli poszukać sensu w ościach.

  Półwysep Helski słynie z pięknych plaż, zacnych fal, kite’u i windsurfingu, a także atrakcyjnych pozostałości po ośrodkach wczasowych z PRL. Latem na Hel dojeżdża z Karwi, a czasem z Dębek autobus 666, co oczywiście wywołuje sezonowe awantury o obrazę uczuć.

  Kubek bez ucha Hel pasuje do morskiej kolekcji. Mamy w Mamsam mnóstwo wzorów związanych z morzem i drugie tyle z wakacjami. Poklikajcie w tagi, przejrzyjcie dział Kolekcje, a na pewno skompletujecie imponujący zestaw. Pamiętajcie tylko, że nasze wzory prędko znikają i bardzo rzadko wracają.

  • Kolekcje: Miasta, Miejsca, Morze, Nazwy, Obrazy
  • Kolory: Fioletowy

  Brak w magazynie

  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  SKU: 0208 Autor: Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  Zakupy za 150 PLN lub więcej to darmowa dostawa! (Polska)
  Zakupy za 300 PLN lub więcej to darmowa dostawa! (Niemcy i Czechy)

  Opis

  Kubek bez ucha Hel przypomni wam wakacje gdziekolwiek jesteście, a ten dodatkowo pozwoli poszukać sensu w ościach.

  Hel to półwysep dzielący Zatokę Gdańską od pełnego morza i miasto – dawniej garnizonowe, dziś jest tu wspaniałe fokarium. Tu też jest koniec Polski, informuje lokalizacja na Instagramie, choć stosowny kamień stojący w miejscu, gdzie Zatoka przechodzi w pełne morze, mówi, że to początek Polski. Półwysep słynie z pięknych plaż, zacnych fal, kite’u i windsurfingu, a także atrakcyjnych pozostałości po ośrodkach wczasowych z PRL. Latem na Hel dojeżdża z Karwi, a czasem z Dębek autobus 666, co oczywiście wywołuje sezonowe awantury o obrazę uczuć.

  Kubek bez ucha Hel pasuje do morskiej kolekcji. Mamy w Mamsam mnóstwo wzorów związanych z morzem i drugie tyle z wakacjami. Poklikajcie w tagi, przejrzyjcie dział Kolekcje, a na pewno skompletujecie imponujący zestaw. Pamiętajcie tylko, że nasze wzory prędko znikają i bardzo rzadko wracają.  Exclusive products

  Special category of products

  7 kubków kosztuje tyle samo co 6. Po prostu wybierz siedem a ten ostatni naliczy się gratis. Odrzuć