• polski
 • English
 • ASAP

  Autor:

  70 

  Kubek bez ucha ASAP kupcie tak szybko jak to możliwe.

  To kolejny wzór w naszej serii kubków biurowych, w końcu nie zawsze można być w barze. Szukamy w niej słów typowych dla nieformalnej, ale jednak służbowej komunikacji. Oczywiście, Potem, Projekt, Rozwój – to tylko niektóre wzory, które znajdziecie w sklepie Mamsam. W czasach, gdy biura nierzadko mieszczą się  w domowych kuchniach, radzimy kompletować wzory na formalne okazje, podobno świetnie wyglądają na zoomie.

  Ale spokojnie, obiecujemy, że kubki barowe, za które nas lubicie, nie przeistoczą się w opowieść o pracy. Przejrzyjcie dział Kolekcje, poklikajcie w tagi, a przekonacie się, że ciągle bliższy nam relaks. Ściskamy, smacznej kawusi!

   

   

  • Kolory: Czarny, Złoty
  • Kolekcje: Biuro, Diss, Słowa
  Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Opis

  Kubek bez ucha ASAP kupcie tak szybko jak to możliwe.

  Polecamy tak właśnie zrobić, bo kubki bez ucha Mamsam powstają w limitowanych wersjach, prędko znikają i bardzo rzadko wracają.

  ASAP to skrót od angielskiego as soon as possible, czyli tak szybko jak to możliwe. Zwrot bardzo często używany w korporacyjnych mejlach przedostał się do języka potocznego. Podobnie jak zadomowiły się Witam serdecznie – zwyczajowe powitanie w półoficjalnych elektronicznych listach i popularne e-pożegnanie Ściskam. O tych pozdrowieniach też mamy kubki bez ucha. ASAP jest chyba najgorsze, bo wywołuje niepokój i poczucie winy, że brakuje nam gibkości w pracy. W mejlach brzmi groźnie, ale przecież lepszej pamiątki z biurowego życia lat 20. XX wieku nie znajdziecie. Wszyscy wiemy, że życie w internecie zajmuje nieraz więcej czasu niż poza nim.

  Kubek bez ucha ASAP jest kolejny w naszej serii kubków biurowych, w końcu nie zawsze można być w barze. To seria, w której szukamy słów typowych dla nieformalnej, ale jednak służbowej komunikacji. Oczywiście, Potem, Projekt, Rozwój – to tylko niektóre wzory, które znajdziecie w sklepie Mamsam. W czasach, gdy biura nierzadko mieszczą się  w domowych kuchniach, radzimy kompletować wzory na formalne okazje, podobno świetnie wyglądają na zoomie. Polecamy na przykład wzór Grafik. Powstał z myślą o graficzkach i grafikach, dzięki którym kubki bez ucha Mamsam są najładniejsze ze wszystkich. A potem uzmysłowiliśmy sobie, że grafik to też harmonogram – słowo, które lubimy trochę mniej, ale wiemy, że jest potrzebne, a bywa inspirujące. Z doświadczenia wiemy, że dobrze jest rozpisać sobie grafik marzeń. To wzmacnia szanse na realizację.

  Jeśli już jesteśmy przy marzeniach, to w Mamsam spełniamy najodważniejsze. Przynajmniej, gdy chodzi o wzory o kubkach. Obiecujemy, że kubki barowe, za które nas lubicie, nie przeistoczą się w opowieść o pracy.

  Przejrzyjcie dział Kolekcje, poklikajcie w tagi, a przekonacie się, że ciągle bliższy nam relaks. Ściskamy, smacznej kawusi!

   

   

   

   


  Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro