• polski
 • English
 • Pycha

  50 

  Kubek bez ucha Pycha ma wiele znaczeń.

  Spójrzcie na obrazek zaprojektowany przez Honzę Zamojskiego. Miny mówią: „Wow, przepyszne”. Dlatego zatytułowaliśmy wzór „Pycha” – jak coś bardzo smacznego. Oczywiście pycha to nie tylko dobre smaki. To również nieprzyjemna cecha charakteru, odwrotność pokory. W wersji lekkiej  obie są przydatne w życiu, nadmuchane obie bardzo szkodzą. Pycha kroczy przed upadkiem.

  Zachęcamy do stworzenia kolekcji kubków z wzorami bliskimi słowu Pycha. Na pewno pasują Gastro i Obiad, przewrotnie współgra Pokora i Upadek. Poklikajcie w tagi, przejrzyjcie dział Kolekcje, a wyjdziecie ze sklepu zadowoleni.

  • Kolory: Turkus
  • Kolekcje: Emocje, Obrazy, Słowa

  6 w magazynie

  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Autor: Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  Zakupy za 150 PLN lub więcej to darmowa dostawa! (Polska)
  Zakupy za 300 PLN lub więcej to darmowa dostawa! (Niemcy i Czechy)

  Opis

  Kubek bez ucha Pycha ma wiele znaczeń.

  Spójrzcie na obrazek zaprojektowany przez Honzę Zamojskiego. Miny mówią: „Wow, przepyszne”. Dlatego zatytułowaliśmy wzór „Pycha” – jak coś bardzo smacznego. Bo lubimy podjeść. Są wśród nas miłośnicy kuchni polskiej, takiej z ogórkową i kotletem. Jest miłośniczka makaronu i serów, która już nawet nie udaje, że pyszne są tylko warzywa. Chętnie wcinamy desery. I tęskno nam za miejskim gastro.

  Oczywiście pycha to nie tylko dobre smaki. To również nieprzyjemna cecha charakteru, odwrotność pokory. W wersji lekkiej  obie są przydatne w życiu, nadmuchane obie bardzo szkodzą. Pycha kroczy przed upadkiem. Wiecie to zresztą równie dobrze jak my.

  Wreszcie LOL, w które układają się miny osób z wzoru Honzy, to słowo, które wywodzi się ze świata gier komputerowych, konkretnie z League of Legends. I skrót od angielskich: Laughing out loud i Lost of Laughs. Chodzi w nich o śmiech, ale częściej wyśmianie. My zalecamy umiar w wyniosłości wobec bliźnich.

  Zachęcamy za to do stworzenia kolekcji kubków z wzorami bliskimi słowu Pycha. Na pewno pasują Gastro i Obiad, przewrotnie współgra Pokora i Upadek. Poklikajcie w tagi, przejrzyjcie dział Kolekcje, a wyjdziecie ze sklepu zadowoleni.  Exclusive products

  Special category of products