• polski
 • English
 • Gastro

  Autor:

  70 

  Kubek bez ucha Gastro jest niezbędny w miejskiej kolekcji.

  To nasz hołd dla miejsc, które lubimy i polecamy wam je wspierać. Mamy w zbiorach kilka wzorów zrobionych dla zaprzyjaźnionych lokali z ulicy Meiselsa w Krakowie, na przykład Amamamusi i Las Vegans. Mamy też ponadczasowy Obiad, apetyt wzbudzi Pycha.

  Przejrzyjcie dział Kolekcje, poklikajcie w tagi, a znajdziecie więcej wzorów pasujących do Gastro. Pamiętajcie tylko, że one szybko znikają i bardzo rzadko wracają.

  • Kolory: Czarny
  • Kolekcje: Miasta, Słowa
  Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Opis

  Kubek bez ucha Gastro jest niezbędny w miejskiej kolekcji.

  W dawnych czasach gastro znaczyło tyle, co gastrofaza, która kojarzyła się z nielegalnymi rozrywkami. Teraz gastro to branża, która bardzo ucierpiała w wyniku pandemii i związanych z nią obostrzeń.  Te wszystkie miejsca, gdzie kiedyś przesiadywaliśmy albo wpadaliśmy na chwilę, dziś działają ledwo co. Wydają jedzenie na wynos, z czego polecamy korzystać.

  Unikamy patosu, ale branża gastro serio ma wielkie zasługi dla miast. Widzimy teraz, jak dziwnie zwiedza się nowe miasta, gdy nie można nigdzie usiąść. Wiemy z doświadczenia, ile spraw załatwiliśmy w knajpach. W nich spotykaliśmy się rozmawiać o projektach, umawialiśmy z przyjaciółmi i zupełnie nowymi osobami. Wypiliśmy, co tu kryć, wiadra wina i dobrze podjedliśmy.

  Kubek bez ucha Gastro to nasz hołd dla miejsc, które lubimy i polecamy wam je wspierać. Mamy w zbiorach kilka wzorów zrobionych dla zaprzyjaźnionych lokali z ulicy Meiselsa w Krakowie, na przykład Amamamusi i Las Vegans. Mamy też ponadczasowy Obiad, apetyt wzbudzi Pycha.

  Przejrzyjcie dział Kolekcje, poklikajcie w tagi, a znajdziecie więcej wzorów pasujących do Gastro. Pamiętajcie tylko, że one szybko znikają i bardzo rzadko wracają.  Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro