• polski
 • English
 • Pies Projektanta

  Autor:

  50 

  Kubek bez ucha Pies Projektanta to opowieść o przyjaźni.

  Przedstawia pieska z ołówkiem, prawdopodobnie podrzuca pomysł. Słowem – wzór do naśladowania. Jeśli chodzi o wzory, pamiętajcie, że w Mamsam zwykle są niepowtarzalne. Kubki z psiej kolekcji lubicie szczególnie.Radzimy nie zwlekać z zakupami, bo prędko znikają.

  • Kolory: Niebieski
  Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Opis

  Kubek bez ucha Pies Projektanta to opowieść o przyjaźni.

  Psy są po prostu wspaniałe. Nie ma krzty przesady w stwierdzeniu, że są najlepszymi przyjaciółmi ludzi. Można mieć tylko żal do ludzi, że nie zawsze to doceniają. Przy jednym z najbardziej zatłoczonych skrzyżowań świata, w pobliżu wyjścia ze stacji Shibuya w Tokio stoi prawdopodobnie najsłynniejszy na świecie pomnik psa. Hachiko przez rok odprowadzał swojego opiekuna do metra i czekał na niego wieczorem. Opiekun zmarł, a Hachiko przychodził w umówione miejsce przez następnych dziesięć lat. Wzruszeni tokijczycy wystawili mu pomnik. Zniszczony w czasie wojny, odtworzono w 1948 roku i stoi tam do tej pory. Podobną historię znamy ze współczesnego Krakowa. Piesek Dżok czekał na zmarłego opiekuna przy Rondzie Grunwaldzkim. W 2001, gdy nie było już na świecie również Dżoka, został odsłonięty pomnik autorstwa Bronisława Chromego.
  Historii o psiej wierności jest mnóstwo. Wiemy zresztą z codzienności, jak mądre, piękne i zabawne są psy. Osoby pracujące w domu wiedzą, że psy potrafią nie tylko towarzyszyć, ale też podrzucać pomysły.

  Kubek bez ucha Pies Projektanta przedstawia pieska z ołówkiem, prawdopodobnie podrzuca pomysł. Słowem, wzór do naśladowania. Jeśli chodzi o wzory, pamiętajcie, że w Mamsam zwykle są niepowtarzalne. Kubki z psiej kolekcji lubicie szczególnie. Radzimy nie zwlekać z zakupami, bo prędko znikają.


  Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro