• polski
 • English
 • Niuans

  Autor:

  60 

  Kubek bez ucha Niuans jest o tym, że najważniejsze jest często niewidoczne.

  Niuans to piękne słowo, którego trochę brakuje w publicznych dyskusjach. Oznacza nieuchwytną różnicę, niejednoznaczność, ale też szczegół czy detal. W tym drugim znaczeniu jest czymś, czym chlubimy się w Mamsam. Wzory na nasze kubki bez ucha projektują najlepsi graficy, bardzo czuli na tony, odcienie, proporcje. Jeden z nich, Honza Zamojski powiedział kiedyś w wywiadzie, że jego praca polega między innymi na wychwytywaniu niuansów między literkami. Zobaczcie jego kubek Pycha albo The End, a zrozumiecie, o czym mówił.

  Kubek bez ucha Niuans zaprojektował akurat Janek Bersz, nasz główny specjalista od dostrzegania niewidocznego. Sprawdźcie inne jego projekty. Zachęcamy też do poklikania w tagi, przejrzenia działu Kolekcje. Skompletujecie wzory, które będą do siebie pasować czasem w zaskakujący sposób. Pamiętajcie tylko, że wzory prędko znikają i bardzo rzadko wracają.

  • Kolory: Turkus
  • Kolekcje: Słowa
  Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,
   
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Opis

  Kubek bez ucha Niuans jest o tym, że najważniejsze jest często niewidoczne.

  Niuans to piękne słowo, którego trochę brakuje w publicznych dyskusjach. Oznacza szczegół czy detal, ale też nieuchwytną różnicę, niejednoznaczność. To drugie znaczenie jest nam nadzwyczaj miłe. Kojarzy się z wolnością myślenia, która pozwala niuansować świat, nie iść za tłumem, mieć własne zdanie. To przeciwieństwo uproszczenia – przekleństwa współczesnej debaty. Umiejętność niuansowania daje perspektywę, pozwala na oddech. Niektórzy powiedzą oczywiście, że rzeczywistość nie sprzyja niuansom, trzeba opowiadać się po właściwej stronie, nie bacząc na detale. Jest w tym dużo prawdy, ale co nam szkodzi pomarzyć o świecie idealnym.

  Z kolei niuans w znaczeniu szczegół to coś, czym chlubimy się w Mamsam. Wzory na nasze kubki bez ucha projektują najlepsi graficy, bardzo czuli na tony, odcienie, proporcje. Jeden z nich, Honza Zamojski powiedział kiedyś w wywiadzie, że jego praca polega między innymi na wychwytywaniu niuansów między literkami. Zobaczcie jego kubek Pycha albo The End, a zrozumiecie, o czym mówił.

  Kubek bez ucha Niuans zaprojektował akurat Janek Bersz, nasz główny specjalista od dostrzegania niewidocznego. Sprawdźcie inne jego projekty. Zachęcamy też do poklikania w tagi, przejrzenia działu Kolekcje. Skompletujecie wzory, które będą do siebie pasować czasem w zaskakujący sposób. Pamiętajcie tylko, że wzory prędko znikają i bardzo rzadko wracają.  Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro