• polski
 • English
 • Lewy

  Autor:

  70 

  Kubek bez ucha Lewy poprowadzi was do zwycięstw.

  A przynajmniej pozwoli je sobie wyobrazić. Trudno w kontekście Lewego myśleć o czymś innym niż wielkie wygrane. Ewentualnie jeszcze o wielkim graniu. Bo Robert Lewandowski to naprawdę wielki piłkarz. Strzelił setki goli, zdobył wiele ważnych trofeów, przy tym jest wysoki, przystojny i bajecznie bogaty. Ma oczywiście zastępy hejterów, którzy zarzucają mu, co chcą. Ich sprawa, my cenimy go za talent i pracowitość, choć nie jesteśmy przesadnymi fanami futbolu. Sport jednak jest nam bardzo bliski.

  Kubek bez ucha Lewy może być wspaniałym początkiem sportowej kolekcji. Mamy wiele wzorów związanych z nartami, polecamy do kompletu Małysza. Poza tym sporo o sportach codziennych, na przykład Jogę, Deskorolkę czy Rower. Przejrzyjcie dział Kolekcje, poklikajcie w tagi, a znajdziecie wzory motywujące do zakupów i systematycznych ćwiczeń. Zachęcamy.

  • Kolekcje: Niemcy, Obrazy, Postaci, Sport
  • Kolory: Czarny
  Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  SKU: 392

  Opis

  Kubek bez ucha Lewy poprowadzi was do zwycięstw.

  A przynajmniej pozwoli je sobie wyobrazić. Trudno w kontekście Lewego myśleć o czymś innym niż wielkie wygrane. Ewentualnie jeszcze o wielkim graniu. Bo Robert Lewandowski to naprawdę wielki piłkarz. Kapitan polskiej reprezentacji na co dzień pracuje w Bayernie Monachium. Kolega z drużyny, Thomas Müller,  który często asystuje mu przy golach, powiedział o nim w lecie 2020: „LewanGoalski”, co natychmiast stało się popularnym hasztagiem na Twitterze i Instagramie. W maju 2021 grupa niemieckich kibiców nawoływała Lewandowskiego do przystopowania. Wystarczyła jedna bramka, by pobił rekord ważnego dla Niemców piłkarza Gerda Müllera. W latach 70. zasłynął zdobyciem 40 goli w jednym sezonie. 22 maja w meczu Bayernu z Augsburgiem strzelił swoją 41. w sezonie bramkę.

  To jeden z licznych sukcesów Lewego. Strzelił setki goli, zdobył wiele ważnych trofeów, przy tym jest wysoki, przystojny i bajecznie bogaty. Ma oczywiście zastępy hejterów, którzy zarzucają mu, co chcą. Ich sprawa, my cenimy go za talent i pracowitość, choć nie jesteśmy przesadnymi fanami futbolu. Sport jednak jest nam bardzo bliski.

  Kubek bez ucha Lewy może być wspaniałym początkiem sportowej kolekcji. Mamy wiele wzorów związanych z nartami, polecamy do kompletu Małysza. Poza tym sporo o sportach codziennych, na przykład Jogę, Deskorolkę czy Rower. Przejrzyjcie dział Kolekcje, poklikajcie w tagi, a znajdziecie wzory motywujące do zakupów i systematycznych ćwiczeń. Zachęcamy.  Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro