• polski
 • English
 • Korona

  50 

  Kubek bez ucha Korona przypomina o świecie, który kiedyś wróci. Ostatnio czasem o tym zapominamy, ale korona to przecież atrybut królewskiej władzy, waluta na przykład w Czechach i Szwecji albo najwyższe góry na  kontynentach. Słowem, koronawirus to daleko nie wszystko, z czym kojarzy się to słowo.

  Kubki bez ucha z powodzeniem można kolekcjonować. Korona pasuje do wielu innych. Mamy w ofercie kubki Praha, Kielce, Podgórze i ogromny wybór wzorów związanych z górami. Przypominamy, że wzory powstają w krótkich seriach i bardzo rzadko wracają.

  • Kolory: Czarny
  • Kolekcje: Słowa

  Brak w magazynie

  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Autor: Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  Zakupy za 150 PLN lub więcej to darmowa dostawa! (Polska)
  Zakupy za 300 PLN lub więcej to darmowa dostawa! (Niemcy i Czechy)

  Opis

  Kubek bez ucha Korona przypomina o świecie, który kiedyś wróci.

  Ostatnio czasem o tym zapominamy, ale korona to przecież atrybut królewskiej władzy. Albo waluta w kilku krajach, które chociaż są w Unii Europejskiej, to nie są w strefie Euro. Koronami płacimy na przykład w Czechach i Szwecji – krajach, które lubimy. Jest klub sportowy Korona Kielce, a to miasto wybitnego dworca PKS, który udało się ładnie odrestaurować. Klub sportowy Korona istnieje też w Krakowie, na wspaniałym Podgórzu. To atrakcja dla tropicielek i tropicieli powojennego modernizmu. Nie przepadamy może za wizytami u dentysty, ale wiemy, że mają sens. Dentystom zdarza się wstawiać korony. Lubimy wysokie góry i to, że jest parę osób, które zdobyły koronę świata, czyli najwyższe góry na wszystkich kontynentach. Słowem, pandemia, która sprowadziła znaczenie słowa korona do koronawirusa, trwa ledwie ponad rok i powoli wygasa, a wcześniej była reszta świata, która prędzej czy później powróci.

  Trzymajmy się zdrowo, a witaminy na odporność popijajmy wodą z kubków bez ucha. Z powodzeniem można je kolekcjonować, Korona pasuje do wielu innych. Mamy w ofercie kubki Praha, Kielce, Podgórze i ogromny wybór wzorów związanych z górami. Przypominamy, że wzory powstają w krótkich seriach i bardzo rzadko wracają.  Exclusive products

  Special category of products

  7 kubków kosztuje tyle samo co 6. Po prostu wybierz siedem a ten ostatni naliczy się gratis. Odrzuć