• polski
 • English
 • Złość

  Autor:

  70 

  Kubek bez ucha Złość wywołuje emocje. Złość to jedna z najważniejszych emocji, której personifikacją jest Mała Mi z Muminków. Potrafi wszystko zepsuć, ale czasem bardzo pomaga. Doceniajmy ją.

  Dla relaksu zawsze sprawdzi się kawa w kubku bez ucha. Wzór Złość pasuje do kilku innych mówiących o emocjach. Miłość, Radość, Spokój, Stres, w pewnym sensie nawet Wrzeszcz. Polecamy budować kolekcje. Pamiętajcie, że wzory projektowane przez najlepszych polskich grafików wracają bardzo rzadko. Nie zwlekajcie z zakupami.

  • Kolekcje: Diss, Emocje, Obrazy, Postaci
  Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Opis

  Kubek bez ucha Złość wywołuje emocje.

  Złość to jedna z najważniejszych emocji, której personifikacją jest Mała Mi z Muminków. Potrafi wszystko zepsuć, ale czasem bardzo pomaga. Tłumiona prowadzi do agresji, z której na pewno nic dobrego nie wynika. Lepiej więc porządnie się pokłócić, niż potem obrażać. Zatem – doceniajmy ją.

  Ostatnio, choćbyśmy mieli nie wiadomo jak stoickie usposobienie, złościmy się na życie publiczne. I słusznie. Bo inaczej ani kobiety, ani osoby wykluczone nigdy nie odzyskają należnych praw.

  Dla relaksu zawsze sprawdzi się kawa w kubku bez ucha. Wzór Złość pasuje do kilku innych mówiących o emocjach. Miłość, Radość, Spokój, Stres, w pewnym sensie nawet Wrzeszcz. Polecamy budować kolekcje. Pamiętajcie, że wzory projektowane przez najlepszych polskich grafików wracają bardzo rzadko. Nie zwlekajcie z zakupami.  Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro