• polski
 • English
 • Zabawa

  Autor:

  50 

  Kubek bez ucha Zabawa niesie odprężenie.

  Zabawy nie trzeba nikomu przedstawiać. To coś, co lubimy, a jeśli z jakichś powodów akurat nie uprawiamy, to zwykle tęsknimy.  Oczywiście zabawa nie jedno ma imię. Jedni wolą zatracić się w melanżu, inni pograć w planszówki. Nie oceniamy. Najważniejsze, to – naszym zdaniem – nie poddawać się presji i w napiętym grafiku znajdować czas na zabawę. Bo to ona sprawia, że potem mamy fajniejsze pomysły. Nie kopiujemy jak Xeruś cudzych, a sami wiemy, co robić.

  Wśród fanek i fanów Mamsam popularna jest zabawa w układanie kolekcji z naszych wzorów. Bo można nimi dowolnie żonglować, by znaleźć nowe znaczenia. Kubek bez ucha Zabawa w oczywisty sposób wiąże się z W melanżu czy związanymi z taneczną muzyką Techno i Elektro. Ale warto szukać nowych połączeń. Zachęcamy – przejrzyjcie dział Kolekcje, poklikajcie w tagi, a znajdziecie kubki waszych marzeń.

  • Kolory: Czarny
  • Kolekcje: Obrazy, Relaks, Słowa
  Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Opis

  Kubek bez ucha Zabawa niesie odprężenie.

  Zabawy nie trzeba nikomu przedstawiać. To coś, co lubimy, a jeśli z jakichś powodów akurat nie uprawiamy, to zwykle tęsknimy.  Oczywiście zabawa nie jedno ma imię. Jedni wolą zatracić się w melanżu, inni pograć w planszówki. Są tacy, którzy potrafią łączyć obie pasje. Jeszcze inni preferują gadanie. Znajoma pisarka opowiadała nam niedawno, jak to podczas rezydencji w obcym mieście, wieczorami porzucała pisanie, być pić i palić z przyjaciółmi. Znamy zresztą więcej piszących osób, które bawią się właśnie tak.

  Nie oceniamy. Najważniejsze, to – naszym zdaniem – nie poddawać się presji i w napiętym grafiku znajdować czas na zabawę. Bo to ona sprawia, że potem mamy fajniejsze pomysły. Nie kopiujemy jak Xeruś cudzych, a sami wiemy, co robić.

  Wśród fanek i fanów Mamsam popularna jest zabawa w układanie kolekcji z naszych wzorów. Bo można nimi dowolnie żonglować, by znaleźć nowe znaczenia. Kubek bez ucha Zabawa w oczywisty sposób wiąże się z W melanżu czy związanymi z taneczną muzyką Techno i Elektro. Ale warto szukać nowych połączeń. Zachęcamy – przejrzyjcie dział Kolekcje, poklikajcie w tagi, a znajdziecie kubki waszych marzeń.  Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro