• polski
 • English
 • Wyspa

  60 

  Kubek bez ucha Wyspa przypomina, że mało znaczy dobrze.

  Wygląda na to, że zmienia się definicja rozmachu. Już nie musi być daleko, stanowczo nie powinno być dużo, w szczycie marzeń jest zachować wolność pośród ograniczeń. Kubek bez ucha Wyspa o tym wszystkim opowiada. Ze względów oczywistych – wyspa jest miejscem, gdzie w ściśle wyznaczonych granicach można mieć solidne przyjemności. I ze względów graficznych.  Wzór nawiązuje do pixel artu – popularnej w latach 80. techniki ręcznego określania barw pikseli.

  Kubek bez ucha Wyspa może być wspaniałą pamiątką z wakacji. Polecamy zestawić z wzorem Pozdrawiam i wysyłać znajomym zamiast pocztówek. Do domowej kolekcji pasują wszystkie morskie motywy, a także wzory nawiązujące do pixel artu, na przykład Spojrzenie, Kobieta czy Topless. Sprawdźcie przy okazji inne kubki Mixcoloura, na pewno znajdziecie ulubione. Pamiętajcie tylko, że nasze wzory powstają w krótkich seriach. Kończą się bezpowrotnie.

  • Kolory: Czarny
  • Kolekcje: Morze, Natura, Obrazy, Relaks

  Brak w magazynie

  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Autor: Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  Zakupy za 150 PLN lub więcej to darmowa dostawa! (Polska)
  Zakupy za 300 PLN lub więcej to darmowa dostawa! (Niemcy i Czechy)

  Opis

  Kubek bez ucha Wyspa przypomina, że mało znaczy dobrze.

  Wygląda na to, że zmienia się definicja rozmachu. Już nie musi być daleko, stanowczo nie powinno być dużo, w szczycie marzeń jest zachować wolność pośród ograniczeń. Kubek bez ucha Wyspa o tym wszystkim opowiada. Ze względów oczywistych – wyspa jest miejscem, gdzie w ściśle wyznaczonych granicach można mieć solidne przyjemności. I ze względów graficznych.  Wzór nawiązuje do pixel artu – techniki ręcznego określania barw pikseli, która w latach 80. służyła do projektowania gier na komputery i automaty, a gdy gry można już było robić lepiej pozostała nurtem artystycznym i funkcjonuje tak do dziś. Charakteryzuje się ograniczoną paletą barw.

  Kubek bez ucha Wyspa może być wspaniałą pamiątką z wakacji. Polecamy zestawić z wzorem Pozdrawiam i wysyłać znajomym zamiast pocztówek. Do domowej kolekcji pasują wszystkie morskie motywy, a także wzory nawiązujące do pixel artu, na przykład Spojrzenie, Kobieta czy Topless. Sprawdźcie przy okazji inne kubki Mixcoloura, na pewno znajdziecie ulubione. Pamiętajcie tylko, że nasze wzory powstają w krótkich seriach. Kończą się bezpowrotnie.  Exclusive products

  Special category of products

  7 kubków kosztuje tyle samo co 6. Po prostu wybierz siedem a ten ostatni naliczy się gratis. Odrzuć