• polski
 • English
 • Wrzeszcz

  Autor:

  70 

  Kubek bez ucha Wrzeszcz to oczywiście opowieść o Gdańsku.
  Wrzeszcz jest dzielnicą Gdańska, ostatnio zasłynął jako tytuł autobiografii Mikołaja Trzaski – nie bez powodu. Świetnie się tu spaceruje, można kluczyć między parkami a ulicami. Przy głównej stoi wieżowiec w PRL nazywany Dolarowcem, był tu gigantyczny Pewex. Dziś po zakupy poszlibyśmy raczej do Sztuki Wyboru, to super księgarnia, w której kupicie też nasze kubki.

  W  Trójmieście mamy godną reprezentację i wiele związanych z Trójmiastem kubków bez ucha. Szukajcie, a znajdziecie prezenty dla rodziny i znajomych. Pamiętajcie tylko, że wzory wracają bardzo rzadko, więc nie ma co zwlekać z zakupami.

  • Kolekcje: Morze, Nazwy, Słowa
  • Kolory: Czarny
  Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  SKU: 0102

  Opis

  Kubek bez ucha Wrzeszcz to oczywiście opowieść o Gdańsku.

  Wrzeszcz jest dzielnicą Gdańska, ostatnio zasłynął jako tytuł autobiografii Mikołaja Trzaski – nie bez powodu. Świetnie się tu spaceruje, można kluczyć między parkami a ulicami. Przy głównej, Grunwaldzkiej, stoi wieżowiec w PRL nazywany Dolarowcem, był tu gigantyczny Pewex. Dziś po zakupy poszlibyśmy raczej do Sztuki Wyboru, to super księgarnia, w której kupicie też nasze kubki. Bliskie, nie ukrywamy, jest nam drugie znaczenie słowa „wrzeszcz”. Krzyk wyraża złość, która bywa emocją destrukcyjną, ale czasem jest bardzo potrzebna.

  Mamy solidną kolekcję trójmiejskich kubków, jest w niej Gdańsk, Gdynia i Sopot i sporo pokrewnych nazw. Bo choć stacjonujemy w Krakowie, w Trójmieście mamy godną reprezentację. Szukajcie, a znajdziecie kubki dla rodziny i znajomych. Pamiętajcie tylko, że wzory wracają bardzo rzadko, więc nie ma co zwlekać z zakupami.


  Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro