• polski
 • English
 • Wiosna

  Autor:

  60 

  Kubek bez ucha Wiosna daje nadzieję.

  Banał nad banały, ale co zrobić. Naprawdę wiosną robi się jaśniej, a po zmianie czasu na letni już naprawdę przyjemnie. Wszystko kwitnie, robi się zielono, z międzykontynentalnych podróży wracają bociany. One osiadają, gdzie lubią, my wyruszamy dokąd lubimy.

  Kubek bez ucha Wiosna pasuje do wszystkich innych, bo zawsze dobrze pomyśleć, że jeśli akurat jest średnio, to przyjdzie przebudzenie. Pamiętajcie tylko, że nawet najfajniejsze wzory wracają bardzo rzadko. Gdy zaśpicie, to kupią inni. Przyznajcie, że byłaby szkoda.

  • Kolekcje: Obrazy
  • Kolory: Złoty
  Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  SKU: 0917

  Opis

  Kubek bez ucha Wiosna daje nadzieję.

  Banał nad banały, ale co zrobić. Naprawdę wiosną robi się jaśniej, a po zmianie czasu na letni już naprawdę przyjemnie. Wszystko kwitnie, robi się zielono, z międzykontynentalnych podróży wracają bociany. One osiadają, gdzie lubią, my wyruszamy dokąd lubimy. Najbardziej wprawdzie lubimy narty, ale znamy osoby, dla których ważniejszy jest rower. A miłej jeździ się na rowerze, gdy nie pada śnieg. Kto lubi wyskoczyć na Hel albo do lasu, też przyzna, że w kwietniu jest fajniej, niż w listopadzie.

  Słowem, wiosna jest super. Wzór na kubek Wiosna zaprojektowała Aga Wu, przejrzyjcie inne jej prace. Mnóstwo tam przyrody, nawet inicjał A otoczyła roślinnym motywem. Piesek Śpioch, gdy wreszcie się wyśpi, też chętnie pohasa.

  Kubek bez ucha Wiosna pasuje do wszystkich innych, bo zawsze dobrze pomyśleć, że jeśli akurat jest średnio, to przyjdzie przebudzenie. Pamiętajcie tylko, że nawet najfajniejsze wzory wracają bardzo rzadko. Gdy zaśpicie, to kupią inni. Przyznajcie, że byłaby szkoda.  Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro