• polski
 • English
 • Usta jak Ustka

  Autor:

  70 

  Kubek bez ucha Usta jak Ustka przypomni wam w razie czego, że całować dobrze się zawsze, nie tylko na wakacjach.

  Ustka nie zawsze nazywała się tak ładnie, dawniej po prostu Stolpmunde (Słupioujście), ale za to była wielkim portem. Dziś pięknie prezentuje się na kubku. Jeśli marzycie o morskiej kolekcji, możecie zacząć od niej, a potem szukać następnych. Sprawdźcie w tagach, zajrzyjcie do działu Kolekcje, pochodźcie po sklepie, a znajdziecie morze okazji.

  • Kolory: Granatowy
  • Kolekcje: Miasta, Miejsca, Morze, Obrazy
  Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   

  Opis

  Kubek bez ucha Usta jak Ustka przypomni wam w razie czego, że całować dobrze się zawsze, nie tylko na wakacjach.

  Ustka nie zawsze nazywała się tak ładnie, dawniej po prostu Stolpmunde (Słupioujście), ale za to była wielkim portem. Dziś jest głównie uzdrowiskiem, kuracjuszki i kuracjusze lubią przysiąść na ławeczce Ireny Kwiatkowskiej, która spędzała tu wakacje, rowerzystki i rowerzyści raczej rzadziej. Pomijając dyskusyjną estetykę, po prostu lepiej pojechać w stronę Parku Słowińskiego Narodowego i sprawdzić, co tam w Łebie. Oczywiście z kubkiem bez ucha, bo nie można śmiecić w lesie.

  Jeśli marzycie o morskiej kolekcji, możecie zacząć od kubka Usta jak Ustka, a potem szukać następnych. Sprawdźcie w tagach, zajrzyjcie do działu Kolekcje, pochodźcie po sklepie, a znajdziecie morze okazji.


  Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro