• polski
 • English
 • Radosny pies

  60 

  Kubek bez ucha Radosny Pies to sama radość.

  Przedstawia pieska podczas prawdopodobnie długiego spaceru, po łące albo innym zielonym terenie. Radość może budzić zazdrość, ale też być wzorem do naśladowania. Gdy chodzi o wzory, pamiętajcie, że one wracają rzadko. A kubki z psiej kolekcji lubicie szczególnie. Poszukajcie ich w sklepie – klikając w tagi albo przeglądając dział Kolekcje. Znajdziecie Psa Projektanta, słodkiego Śpiocha i sporo innych.

  • Kolory: Czarny
  • Kolekcje: Obrazy, Zwierzęta

  Brak w magazynie

  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Autor: Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  Zakupy za 150 PLN lub więcej to darmowa dostawa! (Polska)
  Zakupy za 300 PLN lub więcej to darmowa dostawa! (Niemcy i Czechy)

  Opis

  Kubek bez ucha Radosny Pies to sama radość.

  Psy są po prostu wspaniałe. Nie ma krzty przesady w stwierdzeniu, że są najlepszymi przyjaciółmi ludzi. Można mieć tylko żal do ludzi, że nie zawsze to doceniają. Przy jednym z najbardziej zatłoczonych skrzyżowań świata – w pobliżu wyjścia ze stacji Shibuya w Tokio stoi prawdopodobnie najsłynniejszy na świecie pomnik psa. Hachiko przez rok odprowadzał swojego opiekuna do metra i czekał na niego wieczorem. Opiekun zmarł, a Hachiko przychodził w umówione miejsce przez następnych dziesięć lat. Wzruszeni tokijczycy wystawili mu pomnik. Zniszczony w czasie wojny, odtworzono w 1948 roku i stoi tam do tej pory. Podobną historię znamy ze współczesnego Krakowa. Piesek Dżok czekał na zmarłego opiekuna przy Rondzie Grunwaldzkim. W 2001, gdy nie było już na świecie również Dżoka, został odsłonięty pomnik autorstwa Bronisława Chromego.

  Historii o psiej wierności jest mnóstwo. Wiemy zresztą z codzienności, jak mądre, piękne i zabawne są psy.

  Kubek bez ucha Radosny Pies przedstawia pieska podczas podczas prawdopodobnie długiego spaceru, po łące albo innym zielonym terenie. Radość może budzić zazdrość, ale też być wzorem do naśladowania. Gdy chodzi o wzory, pamiętajcie, że one wracają rzadko. A kubki z psiej kolekcji lubicie szczególnie. Poszukajcie ich w sklepie – klikając w tagi albo przeglądając dział Kolekcje. Znajdziecie Psa Projektanta, słodkiego Śpiocha i sporo innych.


  Exclusive products

  Special category of products

  7 kubków kosztuje tyle samo co 6. Po prostu wybierz siedem a ten ostatni naliczy się gratis. Odrzuć