• polski
 • English
 • Piersi

  Autor:

  70 

  Kubek bez ucha Piersi to hołd dla wszystkich dziewczyn.

  Mówi o szacunku, ale też o przyjemności. Według międzynarodowych badań opublikowanych w 2020 roku jedynie niespełna 30 proc. kobiet lubi swoje piersi. Pozostałe wolałyby mieć większe, mniejsze albo w ogóle jakieś inne. Za brakiem akceptacji idą dalsze problemy – niezadowolenie z ciała i, co jeszcze gorsze, niechęć do badania. Wkurza nas to i dlatego zdecydowaliśmy, że piersi na naszym kubku nie będą przypominały tych ze zdjęć rodem z kalendarzy popularnych na przełomie 80. i 90. Wtedy dziewczyny topless zdobiły wnętrza warsztatów samochodowych i tego rodzaju salonów. To, chcemy wierzyć, skończyło się. Dziewczyny to przecież wybitne partnerki i kompanki.

  Kubek bez ucha Piersi pasuje do Miłości i Seksu, ale też do wzorów, które są naszym głosem w sprawie praw kobiet.

  • Kolory: Złoty
  • Kolekcje: Obrazy, Sprawy
  Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Opis

  Kubek bez ucha Piersi to hołd dla wszystkich dziewczyn.

  W Mamsam zawsze jesteśmy po stronie kobiet. Z przejęciem chodziliśmy na demonstracje Strajku Kobiet, potem zrobiliśmy serię wzorów z feminatywami. Zaczęliśmy od Architektki i stopniowo dopisujemy nazwy innych zawodów. Wierzymy, że feminatywy zmieniają system, w którym długo dominowali mężczyźni. Oswajają rzeczywistość z oczywistym faktem, że kobiety mogą wszystko. Wzory ArcheolożkaInformatyczka, Mecenaska czy Dyrektorka są naszym głosem w ważnej sprawie.

  Kubek bez ucha Piersi mówi o szacunku, ale też o przyjemności. Według międzynarodowych badań opublikowanych w 2020 roku jedynie niespełna 30 proc. kobiet lubi swoje piersi. Pozostałe wolałyby mieć większe, mniejsze albo w ogóle jakieś inne. Za brakiem akceptacji idą dalsze problemy – niezadowolenie z ciała i, co jeszcze gorsze, niechęć do badania. Wkurza nas to i dlatego zdecydowaliśmy, że piersi na naszym kubku nie będą przypominały tych ze zdjęć rodem z kalendarzy popularnych na przełomie 80. i 90. Wtedy dziewczyny topless zdobiły wnętrza warsztatów samochodowych i tego rodzaju salonów. To, chcemy wierzyć, skończyło się. Dziewczyny to przecież wybitne partnerki i kompanki.

  O tym, jak różne mogą być piersi, opowiada artystka Barbara Niewiadomska.

  Tego, jak je czcić, uczy nasz zaprzyjaźniony ambasador rozkoszy Maurycy Gomulicki. Gdy w 2012 roku podczas ARTLOOP Sopot Festival pokazał pracę Twin Peaks, czyli pływające piersi, tłumaczył w wywiadach, że cycki mają konkretny potencjał symboliczny: to nie tylko erotyczny wabik, atrybut atrakcyjności, ale i szczególny rodzaj luksusu, a w pewnych wypadkach wręcz kapitał.

  Maurycego zawsze warto słuchać, nie tylko, gdy mówi o przyjemnościach, choć wtedy szczególnie uważnie. Deklaruje się jako  heteroseksualny mężczyzna, który dużo myśli o seksie i dziewczynach, czemu daje wyraz w projektach dla Mamsam. To on zrobił na przykład wzory Dick i The Golden Dick.

  Kubek bez ucha Piersi pasuje do Miłości i Seksu, ale też do wzorów, które są naszym głosem w sprawie praw kobiet.  Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro