• polski
 • English
 • Klient

  Autor:

  60 

  Kubek bez ucha Klient przypomina, kim jesteśmy.

  Bo chcemy tego, czy nie – wszyscy jesteśmy klientkami i klientami. „Klient nasz pan” – brzmi fundamentalna zasada kapitalizmu. Wielki biznes zna wiele sposobów na przyciągnięcie klientek i klientów, a oni (dobra, my) ciągle jeszcze często wierzą, że gra toczy się o ich przyjemność. Klient to również, to znaczenie jest nam nieco bliższe, po prostu koleś, gość. Pasuje bez wątpienia do galerii postaci, którą mamy w Mamsam – Elegant, Zawodnik lub Influencerka znajdą z Klientem porozumienie.

  Kubek bez ucha Klient można zresztą zestawiać z dowolnymi wzorami. Radzimy przejrzeć dział Kolekcje, poklikać w tagi, po prostu pochodzić po sklepie. Spełnimy każde życzenie. Wszak Klient nasz pan.

  • Kolory: Czarny
  • Kolekcje: Postaci, Słowa
  Tagi: , , , , , , , , , , , ,
   
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Opis

  Kubek bez ucha Klient przypomina, kim jesteśmy.

  Bo chcemy tego, czy nie – wszyscy jesteśmy klientkami i klientami. „Klient nasz pan” – brzmi fundamentalna zasada kapitalizmu. Niestety nie chodzi tu o to, żeby być miłym dla osób kupujących buty, a o to by zawsze pamiętać, że od liczby klientów zależą zarobki. Wielki biznes zna wiele sposobów na przyciągnięcie klientek i klientów, a oni (dobra, my) ciągle jeszcze często wierzą, że gra toczy się o ich przyjemność.

  Klient to również, to znaczenie jest nam nieco bliższe, po prostu koleś, gość. Kiedyś mówiono tak w gwarze warszawskiej, teraz po prostu w miejskiej. Pasuje bez wątpienia do galerii postaci, którą mamy w Mamsam – Elegant, Zawodnik lub Influencerka znajdą z Klientem porozumienie.

  Kubek bez ucha Klient można zresztą zestawiać z dowolnymi wzorami. Radzimy przejrzeć dział Kolekcje, poklikać w tagi, po prostu pochodzić po sklepie. Spełnimy każde życzenie. Wszak Klient nasz pan.  Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro