• polski
 • English
 • Gdańsk

  60 

  Kubek bez ucha Gdańsk to dobry początek trójmiejskiej kolekcji.

  Gdańsk jest być może najpiękniejszy z całego Trójmiasta, z pewnością największy. Przed wojną Wolne Miasto Gdańsk, po wojnie – miasto, które przyniosło wolność. Zawsze – nad morzem. Kojarzy się z muzyką, którą lubimy i turystyką, za którą nie tęsknimy. Można tu właściwie wszystko.

  Kubek bez ucha Gdańsk jest jednym z wielu, które poświęcamy Trójmiastu i okolicom. Sprawdźcie w tagach albo w dziale Kolekcje, pokręćcie się po sklepie, a znajdziecie rarytasy. Gdańszczanki i Gdańszczan zapraszamy też do Zatoka Store, czeka tam na was miła niespodzianka.

  • Kolory: Zielony
  • Kolekcje: Miasta, Morze, Nazwy

  Brak w magazynie

  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Opis

  Kubek bez ucha Gdańsk to dobry początek trójmiejskiej kolekcji.

  Gdańsk jest być może najpiękniejszy z całego Trójmiasta, z pewnością największy. Przed wojną Wolne Miasto Gdańsk, po wojnie – miasto, które przyniosło wolność. Zawsze – nad morzem. Kojarzy się z muzyką, którą lubimy i turystyką, za którą nie tęsknimy. Można tu właściwie wszystko. Być na dostojnej Starówce i spacerować po – wprawdzie w procesie gentryfikacji, ale wciąż podniszczonych okolicach Nowego Portu i Brzeźna. W Brzeźnie, swoją drogą, powstał w latach 70. pierwszy w Polsce Klub Morsów. Wypatrywać fajnego modernizmu – w Domu Technika usadził się oczywiście znany dyskont, ale poza tym jest ładnie zachowany. Sprawdzać, co mają do powiedzenia współcześni architekci – siedziby Europejskiego Centrum Solidarności czy Teatru Szekspirowskiego mają wiele fanek i fanów. Można też, co nie bez znaczenia, być dużo nad morzem. Pojechać na Wyspę Sobieszewską albo z Brzeźna pójść spacerem do Gdyni Orłowa, to nie jest bardzo daleko. Gdańsk nie tylko warto odwiedzać, ale dobrze tu po prostu mieszkać.

  Kubek bez ucha Gdańsk jest jednym z wielu, które poświęcamy Trójmiastu i okolicom. Sprawdźcie w tagach albo w dziale Kolekcje, pokręćcie się po sklepie, a znajdziecie rarytasy. Gdańszczanki i Gdańszczan zapraszamy też do Zatoka Store, czeka tam na was miła niespodzianka.  Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro