• polski
 • English
 • Dystans

  Autor:

  70 

  Kubek bez ucha Dystans pozwoli zachować się w każdej sytuacji.

  Obecnie to słowo klucz w kontaktach społecznych, ale przecież znaliśmy je już wcześniej. Dobrze jest czasem z dystansem traktować rzeczywistość, zawsze warto z dystansem podchodzić do siebie. Pierwsze pozwala nie wdawać się w niepotrzebne awantury, drugie oszczędza nerwów.

  Kubek bez ucha Dystans pasuje do wielu naszych wzorów z kategorii „emocje”. Dla równowagi polecamy Amok, ale pochodźcie po sklepie – znajdziecie całkiem sporo innych. Warto zachować Dystans póki jest, nasze wzory znikają równie szybko jak się pojawiają i bardzo rzadko wracają.

  • Kolory: Czarny
  • Kolekcje: Emocje, Słowa, Sport
  Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Opis

  Kubek bez ucha Dystans pozwoli zachować się w każdej sytuacji.

  Obecnie to słowo klucz w kontaktach społecznych, ale przecież znaliśmy je już wcześniej. Dobrze jest czasem z dystansem traktować rzeczywistość, zawsze warto z dystansem podchodzić do siebie. Pierwsze pozwala nie wdawać się w niepotrzebne awantury, drugie oszczędza nerwów. Są osoby, które to potrafią. Dystans to również różnica między na przykład bogatymi a biednymi, tego współcześnie jest z pewnością zbyt wiele. Wreszcie – odległość, którą muszą pokonać uczestnicy jakiegoś wyścigu, biegaczki i biegacze albo rowerzystki i rowerzyści.  To postawa bliska raczej osobom, które cechuje ostrożność, niektórzy powiedzą, że chłód. Zdarza się, że trudno im odnaleźć się w bliskości, za to zwykle nieźle odnajdują się w relacji ze światem.

  Kubek bez ucha Dystans pasuje do wielu naszych wzorów z kategorii „emocje”. Dla równowagi polecamy Amok, ale pochodźcie po sklepie – znajdziecie całkiem sporo innych. Warto zachować Dystans póki jest, nasze wzory znikają równie szybko jak się pojawiają i bardzo rzadko wracają.  Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro