• polski
 • English
 • Czarny

  Autor:

  70 

  Kubek bez ucha Czarny pasuje do wszystkiego i wszystkim. Czarnym charakterom i czarnym owcom do czarnej kawy i małej czarnej. Może też być początkiem intrygującej kolekcji. Do kompletu polecamy Noir i spore stado kotów. Pamiętajcie, że wzory na naszych kubkach raczej nie wracają, więc nie ma co zwlekać z zakupami.

  • Kolory: Czarny
  • Kolekcje: Diss, Słowa, Sprawy
  Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   

  SKU: 405

  Opis

  Kubek bez ucha Czarny pasuje do wszystkiego i wszystkim.
  Czarnym charakterom i czarnym owcom do czarnej kawy i małej czarnej. Może też niestety budzić niewesołe skojarzenia z czarnym protestem, który w 2016 roku rozpoczął serię demonstracji przeciw odebraniu kobietom prawa do aborcji. Wtedy właśnie powstał ten wzór. Chcielibyśmy, by przestał być aktualny, ale ciągle jest.
  Symbolicznych znaczeń czarnego jest mnóstwo. Jedni zestawiają z żałobą, inni z elegancją, dla wielu to kolor buntu. Społecznego, ale też na przykład w plastyce. Gdy w 1915 roku Kazimierz Malewicz pokazał w Petersburgu „Czarny kwadrat na białym tle”, wywołał poważny skandal.  Słowem, najciemniejsza z barw wydaje się najbardziej interesująca.
  Kubek bez ucha Czarny może być początkiem intrygującej kolekcji. Do kompletu polecamy Noir i spore stado kotów. Pamiętajcie, że wzory na naszych kubkach raczej nie wracają, więc nie ma co zwlekać z zakupami.

  Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro