Welcome to our website! Stay tuned for our latest updates.

 • polski
 • English
 • Basta

  Autor:

  70 

  Kubek bez ucha Basta jest o tym, że działania nigdy dość.

  Wszyscy czasem mamy dość, mniejsza już o to – czego. Każda i każdy może mieć swoje powody. Ale „basta” to ładne słowo, bo nie ma w nim rezygnacji. Wzór na kubku pasuje do przebogatego zbioru słów. W Mamsam uważnie przysłuchujemy się, co mówią ludzie, wyłapujemy fajne słowa i często robimy z nich wzory. Pochodźcie po sklepie, może ułożycie sobie nawet jakieś hasło. Pic, Farsa i Basta. Obiad, Bajka i Basta. Spokój, Dystans i Basta. Kombinacji są dziesiątki, ale nie zwlekajcie, bo wzory szybko znikają.

  • Kolory: Czerwony
  • Kolekcje: Słowa
  Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   

  Opis

  Kubek bez ucha Basta jest o tym, że działania nigdy dość.

  Wszyscy czasem mamy dość, mniejsza już o to – czego. Każda i każdy może mieć swoje powody. Ale „basta” to ładne słowo, bo nie ma w nim rezygnacji. To konstruktywne „dość”, którym kończymy nudną rozmowę, bezsensowną kłótnię albo męczącą sytuację. Mówimy „basta” i idziemy dalej, działamy. Brzmi optymistycznie, bo wywodzi się z Włoch, a tam – jakby nie było źle – zawsze jest ładnie. Rymuje się z „pasta”, więc smacznie.

  Kubków bez ucha w waszych kolekcjach nigdy dość. Ten pasuje do przebogatego zbioru słów. W Mamsam uważnie przysłuchujemy się, co mówią ludzie, wyłapujemy fajne słowa i często robimy z nich wzory. Pochodźcie po sklepie, może ułożycie sobie nawet jakieś hasło. Pic, Farsa i Basta. Obiad, Bajka i Basta. Spokój, Dystans i Basta. Kombinacji są dziesiątki, ale nie zwlekajcie, bo wzory szybko znikają.

     Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro