• polski
 • English
 • Mokotów

  50 

  Kubek bez ucha Mokotów przypomni wam, że świat nie jest czarno-biały.

  Wzór Mokotów mamy w wielu wersjach, więc można stworzyć sobie solidną mokotowską kolekcję. Ale nie zwlekajcie z zakupami – serie są krótkie, a wzory prawie nigdy nie wracają.

  • Collection: Warsaw
  • Color: Black

  Out of stock

  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  SKU: 0871 Autor: Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  Free delivery for purchases above 150 PLN and more! (Poland)
  Free delivery for purchases above 300 PLN (Germany and the Czech Republic)

  Description

  Kubek bez ucha Mokotów przypomni wam, że świat nie jest czarno-biały.

  Nawet jeśli w tych barwach zaprojektowaliśmy kubek. Mokotów to największa, pod względem liczby mieszkańców, dzielnica Warszawy. Jej pierwsza nazwa to Mokotowo. Pochodzi od jej właściciela, którego przypuszczalnie zwano Mokot. Rozciąga się w lewobrzeżnej części miasta, na południe od Śródmieścia. Zmotoryzowanych mokotowian poznacie po rejestracji WE.

  Stary Mokotów jest trochę jak Żoliborz – mieszkają tu pisarki i pisarze, artystki i artyści,  bywa twórczo i bardzo imprezowo. Ale Mokotów to również mroczna historia więzienia przy Rakowieckiej, korporacyjne klimaty biur umiejscowionych na terenie dawnego Służewca Przemysłowego, dziś zwanego Mordorem, wreszcie, łagodnie mówiąc, łobuzerskie tradycje Dolnego Mokotowa. Słowem – dzielnica kontrastów, gdzie nic nie jest oczywiste.

  Może poza tym, że warto odwiedzać sklepik Reset, gdzie prócz innych ładnych rzeczy, znajdziecie kubki bez ucha. Wzór Mokotów mamy w wielu wersjach, więc można stworzyć sobie solidną mokotowską kolekcję. Ale nie zwlekajcie z zakupami – serie są krótkie, a wzory prawie nigdy nie wracają.

     Exclusive products

  Special category of products

  7 kubków kosztuje tyle samo co 6. Po prostu wybierz siedem a ten ostatni naliczy się gratis. Dismiss