• polski
 • English
 • Bociany

  50 

  Kubek bez ucha Bociany nawet w polskim listopadzie przypomni wam, że jest przecież Portugalia.

  Pasuje do wielu wzorów – wiosennych, ptasich i szeroko związanych z przyrodą. Mamy ich w Mamsam mnóstwo. Polecamy przejrzeć i nie zwlekać z zakupami, bo nawet najfajniejsze wzory wracają bardzo rzadko.

  • Collection: Animals, Przyroda
  • Color: Violet

  1 in stock

  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  SKU: 0203 Autor: Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  Free delivery for purchases above 150 PLN and more! (Poland)
  Free delivery for purchases above 300 PLN (Germany and the Czech Republic)

  Description

  Kubek bez ucha Bociany nawet w polskim listopadzie przypomni wam, że jest przecież Portugalia.

  Choć bociany, niczym żubry, uważamy często za polską dumę narodową, co najmniej równie chętnie gniazdują w południowo-zachodniej części Półwyspu Iberyjskiego. W Portugalii rezydują nawet w miastach. W Faro spotkacie je na każdym kroku, warto spoglądać na dachy. Nieco bliżej, w Litwie są narodowym symbolem, mają szacunek w Białorusi. Poza tym budzą mnóstwo miłych skojarzeń. Z podróżami, wszak regularnie latają między kontynentami, z przyrodą, a nawet z morzem – z bocianich gniazd na okrętach marynarze dawniej obserwowali okolicę. Co nie bez znaczenia – z wiosną, porą roku, którą lubimy, bo robi się jasno, zielono i można mieć nadzieję.

  Kubek bez ucha Bociany projektu Honzy Zamojskiego pasuje do innych wzorów – wiosennych, ptasich i szeroko związanych z przyrodą. Mamy ich w Mamsam mnóstwo. Polecamy przejrzeć i nie zwlekać z zakupami, bo nawet najfajniejsze wzory wracają bardzo rzadko.



  Exclusive products

  Special category of products