• polski
 • English
 • Wola

  50 

  Kubek bez ucha Wola to mocny punkt warszawskiej kolekcji.

  Wola to warszawska dzielnica kojarzona dawniej z przemysłem, teraz wciąż przybywa tu biurowcow. Nie zapominajmy, Wola jest też zwykłym słowem. W cenie jest silna wola, ale – apelujemy – nie dajmy się zwariować.

  Kubek bez ucha Wola pasuje więc do rozmaitych wzorów – szukajcie pasujących wam skojarzeń w dziale Kolekcje, my typujemy wzory biurowe – Rozwój, Projekt, a najbardziej Potem. Dla kolekcjonerek i kolekcjonerów wzorów warszawskich to kubek obowiązkowy. Warto tylko pamiętać, że kubki Mamsam powstają w krótkich seriach i bardzo rzadko wracają.

  • Kolory: Turkus
  • Kolekcje: Biuro, Miejsca, Nazwy, Warszawa

  Brak w magazynie

  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  Autor: Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  Zakupy za 150 PLN lub więcej to darmowa dostawa! (Polska)
  Zakupy za 300 PLN lub więcej to darmowa dostawa! (Niemcy i Czechy)

  Opis

  Kubek bez ucha Wola to mocny punkt warszawskiej kolekcji.

  Wola to warszawska dzielnica kojarzona dawniej z przemysłem, teraz wciąż przybywa tu biurowcow. Nie od razu widać jej atrakcje, ale warto ich poszukać. Można wybrać się na przykład na bazar Olimpia albo zwiedzić Koło. Tu też jest giełda staroci, ale też słynne osiedle WSM Koło II projektu Heleny i Szymona Syrkusów. Zbudowane tuż po wojnie, uchodzi za jedną z najważniejszych pamiątek modernizmu. W 1948 roku roku Syrkusowie oprowadzali po osiedlu Pabla Picasso, który w jednym z mieszkań namalował syrenkę. Niestety, lokatorzy mieli dość zwiedzających i zamalowali Picassa.

  Wola, nie zapominajmy, jest też zwykłym słowem znanym poza Warszawą. W cenie jest silna wola, ale – apelujemy – nie dajmy się zwariować.

  Kubek bez ucha Wola pasuje więc do rozmaitych wzorów – szukajcie pasujących wam skojarzeń w dziale Kolekcje, my typujemy wzory biurowe – Rozwój, Projekt, a najbardziej Potem. Dla kolekcjonerek i kolekcjonerów wzorów warszawskich to kubek obowiązkowy. Warto tylko pamiętać, że kubki Mamsam powstają w krótkich seriach i bardzo rzadko wracają.  Exclusive products

  Special category of products

  7 kubków kosztuje tyle samo co 6. Po prostu wybierz siedem a ten ostatni naliczy się gratis. Odrzuć