• polski
 • English
 • Włochy

  60 

  Kubek bez ucha Włochy opowiada o świecie ponad podziałami.

  Przypomina o tym, co w Italii jest już oczywiste. Że piękno zaczyna się już na peronie PKP w Gdyni, dalej jest tylko lepiej. We Włoszech stanowczo warto zejść z wydeptanych szlaków, zaglądać do małych miasteczek, jeść makaron z widokiem na morze, ale poza kurortami. To ciągle jest możliwe. Warszawskim Włochom ukurortowienie nie grozi, ale spaceruje się tam przemiło. Wciąż są pokaźne parki, a to w dobie patodeweloperki, nie lada atrakcja.

  Kubek bez ucha Włochy wpisuje się w warszawską kolekcję naszych wzorów, ale sprawdzi się na pewno jako pamiątka z trójmiejskich spacerów. Polecamy wysyłać do przyjaciół zamiast widokówek z wakacji. Wystarczy zestawić ze wzorem Pozdrawiam i przesyłka gotowa.

  • Kolekcje: Miejsca, Morze, Relaks, Warszawa
  • Kolory: Czarny

  Brak w magazynie

  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  SKU: 0563 Autor: Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  Zakupy za 150 PLN lub więcej to darmowa dostawa! (Polska)
  Zakupy za 300 PLN lub więcej to darmowa dostawa! (Niemcy i Czechy)

  Opis

  Kubek bez ucha Włochy opowiada o świecie ponad podziałami.

  Włochy to przede wszystkim kraj na południu Europy, ale też jedna z zachodnich dzielnic Warszawy. Ta druga definicja jest nam bliższa. Wprawdzie osoby związane z Mamsam rozjechały się po Polsce, ale kawałkiem serduszka są zawsze w Warszawie.  Warszawa w naszej kolekcji ma osobną kategorię i bezustannie powstają wzory poświęcone utrudzonej stolicy. Włochy to jeden z nich, choć można sobie oczywiście pożartować, że chodzi tu o pizzę, przyjazny upał i krajobrazy piękne do przesady. W rzeczywistości  chcemy po prostu spotkać parę osób.

  Kubek bez ucha Włochy przypomina o tym, co w Italii jest już oczywiste. Że piękno zaczyna się już na peronie PKP w Gdyni, a dalej jest tylko lepiej. We Włoszech stanowczo warto zejść z wydeptanych szlaków, zaglądać do małych miasteczek, jeść makaron z widokiem na morze, ale poza kurortami. To ciągle jest możliwe. Warszawskim Włochom ukurortowienie nie grozi, ale spaceruje się tam przemiło. Wciąż są pokaźne parki, a to w dobie patodeweloperki, nie lada atrakcja.

  Kubek bez ucha Włochy wpisuje się w warszawską kolekcję naszych wzorów, ale sprawdzi się na pewno jako pamiątka z trójmiejskich spacerów. Polecamy wysyłać do przyjaciół zamiast widokówek z wakacji. Wystarczy zestawić ze wzorem Pozdrawiam i przesyłka gotowa.  Exclusive products

  Special category of products

  7 kubków kosztuje tyle samo co 6. Po prostu wybierz siedem a ten ostatni naliczy się gratis. Odrzuć