• polski
 • English
 • Warszawa po hebrajsku

  Autor:

  60 

  Kubek bez ucha Warszawa to flagowy wzór Mamsam.

  Dogodnie położona mniej więcej w połowie drogi między Krakowem a Gdańskiem. Stolica Polski, nie od zawsze, ale już dość długo. Jedni kochają, inni nienawidzą, mało kto pozostaje wobec niej obojętny. Raczej nie zachwyca od pierwszego wejrzenia, ale zyskuje przy bliższym poznaniu.

  My obecnie rezydujemy gdzie indziej, ale wywodzimy się z Warszawy. Dla kubków bez ucha Mamsam Warszawa totalnie jest stolicą. Dlatego mamy w ofercie wiele wersji wzoru Warszawa i bardzo bogatą kolekcję dzielnic i charakterystycznych miejsc. Klikajcie w tagi, sprawdźcie dział Kolekcje, pochodźcie po sklepie, a zbudujecie sobie całe miasto. Pamiętajcie tylko, że wzory szybko znikają i bardzo rzadko wracają.

  • Kolekcje: Nazwy, Obrazy, Warszawa
  • Kolory: Czarny
  Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

  SKU: 0874

  Opis

  Kubek bez ucha Warszawa to flagowy wzór Mamsam.

  Dogodnie położona mniej więcej w połowie drogi między Krakowem a Gdańskiem. Stolica Polski, nie od zawsze, ale już dość długo. Jedni kochają, inni nienawidzą, mało kto pozostaje wobec niej obojętny. Raczej nie zachwyca od pierwszego wejrzenia, ale zyskuje przy bliższym poznaniu. Ma za sobą dramatyczne losy, po wojnie wielkie jej połacie zbudowano właściwie od nowa (polecamy poczytać o tym w genialnej książce Grzegorza Piątka „Najlepsze miasto świata”). Jest miastem wiecznej zmiany, w którym zdarza się, że nieudane budynki burzy się zamiast zachować jako świadectwo epoki. Gdy wraca się po dłuższej nieobecności, mapę spędzania czasu trzeba zwykle rysować od nowa, bo knajpy zmieniają adresy, a znajomi upodobania.

  Ogólnie to bardzo fajnie miasto. Szybsze od innych, dosyć gęste – mieszka tu ponad dwa miliony ludzi, ale sporo tu zieleni i miłych zakamarków. Na południu i północy zwieńczone lasem, część wschodnią i zachodnią dzieli Wisła. Prawdopodobnie najlepsze do pracy, ale to nieprawda, że wszyscy tu robią wielkie kariery. Świetne też do zabawy i relaksu.

  My obecnie rezydujemy gdzie indziej, ale wywodzimy się z Warszawy. Dla kubków bez ucha Mamsam Warszawa totalnie jest stolicą. Dlatego mamy w ofercie wiele wersji wzoru Warszawa i bardzo bogatą kolekcję dzielnic i charakterystycznych miejsc. Klikajcie w tagi, sprawdźcie dział Kolekcje, pochodźcie po sklepie, a zbudujecie sobie całe miasto. Pamiętajcie tylko, że wzory szybko znikają i bardzo rzadko wracają.  Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro