• polski
 • English
 • Szok

  Autor:

  70 

  Kubek bez ucha Szok odpowiada na rzeczywistość.

  Dzięki niedorzeczności tabloidów zwrot „szok i niedowierzanie” jest dziś reakcją na wszystko. Im bardziej błahe zdarzenie, tym trafniej. Gdy rzeczywistość jest poważnie szokująca, trzeba szukać nowych słów. O tym też mamy kubki. Na przykład Złość albo niezwykle popularny ***** ***. Polecamy wszystkie. Kubek bez ucha Szok pasuje na co dzień. Trudno wyobrazić sobie lepszy do  scrollowania wiadomości przy porannej kawie.

  Pamiętajcie, że nasze wzory szybko znikają i bardzo rzadko wracają. Zachęcamy do nie odkładania decyzji na później.

   

  • Kolory: Czarny
  • Kolekcje: Emocje, Słowa
  Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   

  Opis

  Kubek bez ucha Szok odpowiada na rzeczywistość.

  Słownikowo szok ma znaczenie raczej medyczne, mówi o silnej reakcji organizmu na negatywne zdarzenia, psychicznej lub fizycznej. Życiowo dawno złagodniał, za co odpowiadają tabloidy i młodzież. W tabloidach w swoim czasie popularny był tytuł „Szok i niedowierzanie” zapowiadający wiadomości o tym, że ktoś zmienił fryzurę, partnerkę lub partnera albo zrobił zakupy. To było tak niedorzeczne, że prędko – w ironicznym zabarwieniu – przedostało się do języka potocznego. „Szok i niedowierzanie” może być reakcją na wszystko. Im bardziej błahe zdarzenie, tym trafniej. Stąd wziął się popularny zwrot „w szoku”.

  Dziś, gdy rzeczywistość jest poważnie szokująca, trzeba szukać nowych słów. O tym też mamy kubki. Na przykład Złość albo niezwykle popularny ***** ***. Polecamy wszystkie. Kubek bez ucha Szok pasuje na co dzień. Trudno wyobrazić sobie lepszy do  scrollowania wiadomości przy porannej kawie.

  Pamiętajcie, że nasze wzory szybko znikają i bardzo rzadko wracają. Zachęcamy do nie odkładania decyzji na później.

     Exclusive products

  Special category of products
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro